amyn meikki

katsokaa miten epäonnistunut meikki, onko tahallaan?

naama ihan oranssi
9378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Onhan siitä keskusteltu. Omituista, kaipa on tarkoituksellista, eiväthän näyttelijät itse itseään meikkaa.
Kai tehdään mielikuva suttuisesta pimusta?

Äänestä

Järkttävät on myös nuo silmät, aivan mustat luomet. Hyi olkoon.

Äänestä

silmät kuin turpiinsa saaneella.

Äänestä

Eikö tuon ikäiset muksut helposti meikkaa juuri tuolla tavalla ja ovat sitten olevinaan niin vitun seksikkäitä. Silmät auki ja pihalle, kyllä niitä toisinaan ihan täällä Suomessakin tulee vastaan, paljon vanhempiakin. :D Että eiköhän tahalteen tehty, ei kaikki ihmiset edes oikeassa elämässä osaa meika samoin kuin kaunareissa

Äänestä
  • Halfpenny? On ainakin halpa. Ja siltä näyttääkin. Nimestä päätellen se kulkee suvussakin.

    Äänestä

  • Todella seksikäs ja upea pimu isoilla tisseillä...Suomivalaat taas itkee kateellisina linttaan astutuissa kiinan crocseissa.
    Seksikäs meikki ja kivasti pilkettä silmissä:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyylikäs nainen kirjoitti:

katsokaa miten epäonnistunut meikki, onko tahallaan?

naama ihan oranssi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu