Mieskin voi meikata!

Tosimieskin voi meikata, ei tarvitse minua uskoa, katsoo itse!

http://www.iltasanomat.fi/muoti-kauneus/art-1288568152153.html?pos=alista-1
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sitä vuosia, ei ole mikään uutinen.

Äänestä
  • Nyt kyse onkin heteromiehistä. Veikkaan että viiden vuoden kuluttua puolet alle 25 vuotiaista miehistä meikkaa enemmän tai vähemmän.

    Äänestä

  • Totta joka sana kirjoitti:

    Nyt kyse onkin heteromiehistä. Veikkaan että viiden vuoden kuluttua puolet alle 25 vuotiaista miehistä meikkaa enemmän tai vähemmän.

    sitten lottokupongin, en vienyt kioskiin eikä ole tappiota tullu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Totta joka sana kirjoitti:

Tosimieskin voi meikata, ei tarvitse minua uskoa, katsoo itse!

http://www.iltasanomat.fi/muoti-kauneus/art-1288568152153.html?pos=alista-1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu