Mikä mahtaa olla itse itsestään kirjoittavan ihmisen

psyykkinen tila?

"HERRANJUMALA!!!

Tämän näköinen ihminen JULKEAA täällä Ari Savolaista mollata!! Oliskohan nyt syytä mennä sinne toiletin puolelle ja kurkata sinne peiliin ja oikein katsomalla katsoa, että mikä sieltää kurkkaa takaisin.

Savolainen on vielä sentään ihmisen näköinen ja komee sinuun verrattuna Xxxxx. Toki pakko todeta näin lopuksi, että kauneushan on katsojan silmissä.
Savolainen on suorastaan syötävän komee ikäisekseen!!!"


Ihminen, joka ivaa ja pilkkaa nais-sukupuolta päivittäin omilla kotisivuillaan, kirjoittaa tuollaista ITSE ITSESTÄÄN... Kehuu itse omaa "ulkonäköään" :)
Ihminen, joka listaa sivuilleen pelkästään NAISTEN tekemiä rikoksia ja julistaa naiset "epäihmisiksi", kirjoittaa jotain tuollaista ITSESTÄÄN... "syötävän komee" :)

Melko säälittävää ja todella noloa. Jopa häneltä....

10

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Komian tähren

      Ehkäpä hän syö itseään. Jos siis on niin notkea...

    • Savolainen laittaa

      kotisivuilleen jonkun yksityisen ihmisen valokuvan ja liittää siihen kuvatekstiksi:

      "HERRANJUMALA!!!

      Tämän näköinen ihminen JULKEAA täällä Ari Savolaista mollata!! Oliskohan nyt syytä mennä sinne toiletin puolelle ja kurkata sinne peiliin ja oikein katsomalla katsoa, että mikä sieltää kurkkaa takaisin.

      Savolainen on vielä sentään ihmisen näköinen ja komee sinuun verrattuna Xxxxx. Toki pakko todeta näin lopuksi, että kauneushan on katsojan silmissä :)

      Savolainen on suorastaan syötävän komee ikäisekseen!!!"


      Tuo em. valokuva on laitettu KAKLSI kertaa peräkkäin tuohon viestiketjuun.
      Toisaalla Savolaisen kotisivuilla tuo valokuva on vielä KOLMESSA eri paikassa.

      Toisin sanoen; Savolaisen mielestä on AINA ihmisen ULKONÄÖSTÄ kiinni, voiko arvostella jonkun toisen ihmisen tekemisiä vai ei.
      Paitsi että Savolainen haukkuu jonkun naisen ulkonäköä ja käytöstä julkeaksi, hän määrittelee itse itsensä:

      "Savolainen on vielä sentään ihmisen näköinen ja komee sinuun verrattuna..."
      "Savolainen on suorastaan syötävän komee ikäisekseen!!!"

      Mies vertaa itseään johonkin naiseen (ulkonäkö) ja toteaa "itse olevansa ihmisen näköinen", eli tuo toinen ei siis olisi "ihmisen näköinen" ???
      Täytyy olla oma itsekunnioitus ja arvostus todellakin mennyt nollaan vuosien saatossa, kun tuollaista täytyy itsestään kirjoittaa....vieläpä omille kotisivuilleen :)

    • JIIhaaaa...

      JIIhaaaa...

    • Syötävän komee

      Onpa outoa ettei ole tuollainen adonis kelvannut yhdellekään naiselle yli 10 vuoteen....? Ja ne entisetkin juoksivat turvakotiin, vaikka kyseessä oli selvästikin "ihmisen näköinen ihminen"?

    • grosnyjn poika

      Mistä asti viidakon asukkailla on kameroita peräti kaksin kappalein? Ja tietenkin pc ja auto ym?

    • Sossu maksaa aina

      Tietokoneita on 4 kpl, kameroita 2 ja autohan pitää jokaisella sossun elätillä olla.

    • Iso hali kaikille

      yhteiseen hyvään puhaltaville!

      Kiitos kirjekuorista, paketeista, noutolahjoituksista ja käteisestä!

    • JIIhaaaa...

      JIIhaaaa...

    • Pantavan komea

      ja naismainen tenukeppi, sanoi Kymppi-Reiska kongilla....

    • Ihqu bottom-mies

      sä sanon. Onks kellään sen yhteystietoja? Maksan 100 € tiedoista!

      nimim.
      "topmies"

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet hirvein ihminen kenet olen tavannut.

      Olet järkyttävä.
      Ikävä
      258
      5256
    2. Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?

      Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!
      Huittinen
      53
      2502
    3. Haluan sua ihan vtullisen paljon

      Kokonaan ja seksuaalisesti. Pää räjähtää kohta
      Ikävä
      79
      2192
    4. Martina on käynyt puhumassa viisauksia

      Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      391
      1540
    5. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      97
      1223
    6. SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?

      SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä
      Yhteiskunta
      29
      1113
    7. Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!

      Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse
      Juomat
      10
      1059
    8. Voiko vauva uskoa ?

      Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9
      Helluntailaisuus
      242
      906
    9. Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus

      Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte
      Sinkut
      175
      905
    10. Haapaveen nähtävyys?

      Se teidän "suihkulähde" on ylittänyt uutiskynnöksen Suomen rajojen ulkopuolella Sveitsissä. Se näytettiin paikallisten u
      Haapavesi
      39
      824
    Aihe