joka olisi edes lähelle oman ikäiseni? Niin kovin nuoria tarjolla vaikka joka sormelle,mutta missä aikuiset mukavat miehet? Ukkoja jo, vai?
Mistähän löytäisin miesystävän
8
1223
Vastaukset
- Jaana57
Ne on kuule 40-chatissä koittamassa. Onhan epätoivoset 40-naisetkin usein 50-chatissä hakemassa painoarvoa iällään. Valehtele vaan sääkin ikääs alaspäin jos miehen haluat.
- M 57-vuotias
Kyllä niitä muuallakin on, mutta eivät tuo itseään niin julki kuin nuoremmat.
- löytyy
Ota vaan nuorempi jos mukavan saat. 40 mies on ihana kaikin puolin, ei mikään luutunut ukko.
- Nainen56
se on vain niin vieras ajatus. Haluaisin mukavan vaarin vanhenemaan kanssani.
- Mies-50
Tule illalla pori-kanavalle n.22.00 aikoihin.Seksi on minulle tärkeää-vaan tiedoksi sinulle.Ehtona myös,että olet läheltä poria
- Nainen56
Porissa päinkään,sori. On se seksi tärkeää minullekin,tiedoksi itsellesi. Onneksi on aina mahdollisuus mennä ravintolan baaritiskiltä poimimaan sopivan ikäistä ja kokoista seuraa. Vahinko vain, että miehet siellä ovat enimmäkseen alkoholisoituneita, ei niistä ole kuin yhden yön huviksi.
- M 57-vuotias
Kiinnostaisi oma ikäpolvi todellakin.
Seksi ei enää mulla kuninkaana, mutta
kruunu kyllä komerossa. - stewpid
Eri yhteyksissä tuo luku tarkoittaa syntymävuotta tai suoraan ikää - siis kumpaa? En kysy ilkeyttäni, sillä olen tuntenut itseäni vanhempiakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383829Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362964Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81865Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51598Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41079- 71934
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38864- 44774
- 65741
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708