Mihinkähän ovat hävinneet:..

TaylorSteffi vihaaja

..sarjasta ne pelle-Maronet? Siis jos joku ei tiedä, niin Nick Marone (sekä Brooken että Taylorin exä) ja hänen raivostuttava äitinsä Jackie, joka pelehti itseään puolet nuoremman miehen kanssa. Se nainen raivostutti jopa enemmän kuin Steffy tai Taylor tai Brooke.
Eipä heitä siis kaipaa ruutuun pätkän vertaa, mutta omituinen katoaminen vain. Sarjassa käsikirjoitetaan välillä tosi kummallisesti jotkut hahmot ulos. Vaikkakin ovat varmaan edelleenkin "castingissa", mutta ei ruutuaikaa lainkaan.

Steffyn musta ja tekemällä tehty olemus ärsyttää taas niin suunnattomasti. Mikä hänen naamastaan ja käytöksestään paistaa läpi, on pieni pelko ja epävarmuus. Nyt kun Hope tietää joitain faktoja, ja koettaa saada menetyksensä takaisin.
Niinpä Steffy käyttää sitten hyväkseen keinoa, jonka parhaakseen näkee, eli hankkiutuu paksuksi. Minusta sen muijan käytöksestä näkee niin selvästi jo, että pelottaa kovasti...kun se Liam on saatava pitää itsellään ihan väkipakolla..eli paksuksi sitten. Siihen ei kai tarvi Billinkään apua.

Ja se ukon vois tosiaan ampua...sillä golfmailalla päähän olis ollut ihan oikein. En jaksa sen saarnoja ja totista naamaa, kun HÄNTÄ loukataan tai uhataan ym..Kauhea ukko. Ei ihme, jos Ridgeä esittänyt Ron Moss halusi pois sarjasta, kun tälle Spencerin mahtailijahahmolle alettiin antaa niin paljon ruutuaikaa ja valtaa sarjassa. Ridge jäi paitsioon.
Ollakseen saippuasarja kuvailee hämmästyttävän hyvin puhdasoppisen narsistin Bill Spencerin muodossa.
IHMETTELEN, mitä varten Brooken pitää päästä hänen sänkyynsä. Minä en ainakaan haluaisi tuollaista mustanpuhuvaa saarnamiestä lähellenikään:...

6

242

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näin se on

      Ja Massimo Marone, siinä vasta oli äijä.

    • AntiLogan

      "Ei ihme, jos Ridgeä esittänyt Ron Moss halusi pois sarjasta, kun tälle Spencerin mahtailijahahmolle alettiin antaa niin paljon ruutuaikaa ja valtaa sarjassa. Ridge jäi paitsioon."

      Enpä oikein usko, että Moss tuon takia kirjoitettiin ulos sarjasta... :D

      Niin ja Brooke nyt on Brooke -> kaikki miehet pitää käydä läpi.

      • Näin se on

        Ilmeisesti Ron Moss halusi itse pois sarjasta.


    • Inhotaylor

      >Niin ja Brooke nyt on Brooke -> kaikki miehet pitää käydä läpi.<

      Mikäs Taylor sit on, kun parhaillaan käy Ericiä läpi jenkeissä. Stephanie oli tuskin mullan alla kun Taylor meni Ericin lakanoiden väliin.

      • kiertopalkinto

        no ei ole siellä ensikertaa..
        onko unohtunut?


    • Inhotaylor

      No oliks ne muka silleen... Mä muistan, et ne vaan tapaili.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      74
      3860
    2. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      93
      3251
    3. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      116
      2547
    4. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      19
      1720
    5. Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä

      Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m
      Ikävä
      75
      1516
    6. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      126
      1441
    7. Mikä tekee naisesta

      Seksikkään ja viehättävän? Entä miehestä?
      Ikävä
      99
      1393
    8. Varusmiehen kuolema

      Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä
      Kajaani
      67
      1387
    9. Mitä ajattelet rakkaastasi tällähetkellä?

      Itse haluaisin jo hänen viereen..
      Ikävä
      55
      1103
    10. Huippu, kaupunki ostaa hotellin

      Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä
      Ähtäri
      58
      1083
    Aihe