Mihinkähän ovat hävinneet:..

TaylorSteffi vihaaja

..sarjasta ne pelle-Maronet? Siis jos joku ei tiedä, niin Nick Marone (sekä Brooken että Taylorin exä) ja hänen raivostuttava äitinsä Jackie, joka pelehti itseään puolet nuoremman miehen kanssa. Se nainen raivostutti jopa enemmän kuin Steffy tai Taylor tai Brooke.
Eipä heitä siis kaipaa ruutuun pätkän vertaa, mutta omituinen katoaminen vain. Sarjassa käsikirjoitetaan välillä tosi kummallisesti jotkut hahmot ulos. Vaikkakin ovat varmaan edelleenkin "castingissa", mutta ei ruutuaikaa lainkaan.

Steffyn musta ja tekemällä tehty olemus ärsyttää taas niin suunnattomasti. Mikä hänen naamastaan ja käytöksestään paistaa läpi, on pieni pelko ja epävarmuus. Nyt kun Hope tietää joitain faktoja, ja koettaa saada menetyksensä takaisin.
Niinpä Steffy käyttää sitten hyväkseen keinoa, jonka parhaakseen näkee, eli hankkiutuu paksuksi. Minusta sen muijan käytöksestä näkee niin selvästi jo, että pelottaa kovasti...kun se Liam on saatava pitää itsellään ihan väkipakolla..eli paksuksi sitten. Siihen ei kai tarvi Billinkään apua.

Ja se ukon vois tosiaan ampua...sillä golfmailalla päähän olis ollut ihan oikein. En jaksa sen saarnoja ja totista naamaa, kun HÄNTÄ loukataan tai uhataan ym..Kauhea ukko. Ei ihme, jos Ridgeä esittänyt Ron Moss halusi pois sarjasta, kun tälle Spencerin mahtailijahahmolle alettiin antaa niin paljon ruutuaikaa ja valtaa sarjassa. Ridge jäi paitsioon.
Ollakseen saippuasarja kuvailee hämmästyttävän hyvin puhdasoppisen narsistin Bill Spencerin muodossa.
IHMETTELEN, mitä varten Brooken pitää päästä hänen sänkyynsä. Minä en ainakaan haluaisi tuollaista mustanpuhuvaa saarnamiestä lähellenikään:...

6

229

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näin se on

      Ja Massimo Marone, siinä vasta oli äijä.

    • AntiLogan

      "Ei ihme, jos Ridgeä esittänyt Ron Moss halusi pois sarjasta, kun tälle Spencerin mahtailijahahmolle alettiin antaa niin paljon ruutuaikaa ja valtaa sarjassa. Ridge jäi paitsioon."

      Enpä oikein usko, että Moss tuon takia kirjoitettiin ulos sarjasta... :D

      Niin ja Brooke nyt on Brooke -> kaikki miehet pitää käydä läpi.

      • Näin se on

        Ilmeisesti Ron Moss halusi itse pois sarjasta.


    • Inhotaylor

      >Niin ja Brooke nyt on Brooke -> kaikki miehet pitää käydä läpi.<

      Mikäs Taylor sit on, kun parhaillaan käy Ericiä läpi jenkeissä. Stephanie oli tuskin mullan alla kun Taylor meni Ericin lakanoiden väliin.

      • kiertopalkinto

        no ei ole siellä ensikertaa..
        onko unohtunut?


    • Inhotaylor

      No oliks ne muka silleen... Mä muistan, et ne vaan tapaili.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      84
      7132
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      27
      7079
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      117
      6215
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5318
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5225
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      41
      5120
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4605
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      19
      3555
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe