Elikkäs tämmönen ED:in mukana tuleva koodi
15.5-15.8.2013 @ Leffakorkki.fi
http://www.leffakorkki.fi/
Koodi: KJ3KC2TN2S
Elikkäs täälläpäin ei ole finnkinoa joten aattelin jakaa tän koodin.
15.5-15.8.2013 @ Leffakorkki.fi
http://www.leffakorkki.fi/
Koodi: KJ3KC2TN2S
Elikkäs täälläpäin ei ole finnkinoa joten aattelin jakaa tän koodin.
Vastaukset 24
Vanhimmat
:( joku oli jo käyttänyt koodin.
olisi kiva, että jos sulle tulee lisää koodeja kasaan, niin vaikka lähettäisit mulle sähköpostiin osoitteeseen: [email protected].
jos joku muu näkee tän ilmoituksen ja on turhia koodeja niin lähettäkää yllä olevaan sähköpostiosoitteeseen. Kiitos!
täs ois kans muutama koodi 2AM2PWWFXO
NWN5NHLS33
6NCKMO59ST
hei joo kiva idis mullekki voi lähettää [email protected]
Multakin puuttuu, mutta en halua jakaa sähköpostiosoitettani.
Valitettavasti olen nyt huomannut, että ainakaan niissä kaupoissa, joissa yleensä käyn, ei enää ole paljon pulloja, joissa on tämä erikoiskorkki. Siis niissä näyttää olevan taas enemmän vaan tavallisia korkkeja. Että onkohan niitä koodillisia korkkeja tehty vaan tietty määrä ja ne alkaa loppumaan.. :(
Kyllä niitä on ainaki alepassa on.
Tässä jollekin nopealle: RM2ZLlNFC3
I-kirjaimen tilalle iso l-kirjain. En tiedä miten meni noin väärin. :-)
4KHAPCJX6X
Tarkistas uudestaan noi koodit mitkä hetki sitten laitoit. lolleri3:sen keskimmäinen koodi vaan toimi, ja pieru3:sen koodi toimi kun laitto P:n paikalle R:n.
Miulle kans koodeja. Olisin kovin iloinen ja onnellinen! Pelastaisitte minun tulevan Tampereen vierailun. Kaipaan koodeja, että on edes jotain tekemistä.. [email protected]
Kiitos! :)
Mullekkin voi noita koodeja lähettää sähköposti osoitteeseeni
[email protected]
Mullekkin voi lähettää koodeja :) Olis kiva päästä leffaan pitkästä aikaa..
[email protected]
PH3EJ5Z99E
GXTRA63WC9
3PA2GKCPT9
A95LHFE93E
LZ9KGP63M5
KE5EC32CRK
koodit joissakin korkeissa ovat epäselviä joten jos koodi ei toimi, esim G voi ollakin O -kirjain (ei nolla) tai C ... P voi olla R jne.
W63XP453ET
RNJWLZEWKJ
Mulle voi laittaa koodeja. M;uutama puuttuu. [email protected]
9LXRRH5J54
KIITOS!Yks just puuttu :)
3 koodia puuttuisi vielä, kiitos jo etukäteen!
[email protected]
3korkkia puuttuu minultakin. Lämmin kiitos. Laittakaa osoitteeseen [email protected]
Minultakin puuttuu muutama korkkikoodi niin saa laittaa [email protected] osoitteeseen, tuhannet kiitokset vain jo etukäteen :)
69PNMFACK
EM. KOODI MENNYT JO
KS2JKKL5N