Mistä näitä hulluja oikein sikiää

Kellään ei ole tolkun häivää näissä jutuissa. Ihme avohoitopaikka tää sivusto.
4134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä ainakin oon syntynyt Kokkolankeskus-sairaallassa, tosin en muista siitä mitään

Äänestä

vithu minä thunke khepap rhula sinu haiseva huoravitu

Äänestä
  • Pitääkö mun oikeasti ilmoittaa susta johonkin. Täällä ei saa uhkailla, mutta mun mitta alkaa olla täynnä.

    Äänestä

One sure mark of a fool is to dismiss anything that falls outside his experience as being impossible !!

Mikäs sun silmät avais...
ookko huomannu et viimesen 10vuoden aikana joka vuosi keksitään teknologiaa mitä edellis vuotena pidettiin mahottomana

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeesustelija kirjoitti:

Kellään ei ole tolkun häivää näissä jutuissa. Ihme avohoitopaikka tää sivusto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu