Minä olen aina tottunut vakaana ja Keskustaa lähellä olevana luottamaan sanaan. En ole koskaan sen kummemmin kaivannut todisteita.
Nyt HV:ni kuitenkin vaatii todistuksia kaikesta. Kun miehistä, tai miksei naisitaki iso osa masturboi, niin pitääkö siitäkin esittää todiste?
Veljeni aloittakoon.
Nyt HV:ni kuitenkin vaatii todistuksia kaikesta. Kun miehistä, tai miksei naisitaki iso osa masturboi, niin pitääkö siitäkin esittää todiste?
Veljeni aloittakoon.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Missä viipyy Kapin runkkauskuva?
Kokeneena ihmistuntijana varmasti tiedät, että ihminen peilaa usein asioita itsensä kautta. Kun tuo veljesi on epävarma itsestään ja hyvin usein syyllistyy vähintäänkin vääristelyihin, niin hän vaatii noita "todisteita" muilta. Itsehän hän on se valehtelija ja luulee muidenkin olevan samanlaisia tollikoita
Siis ilmiselvä runkkari, jos hieman oikaistaan.
dux kiinnostaa sairaanloisen paljon kakkiaukko ja penis asiat.mitäs se oidipux- teoria kertoi ongelmasta.suosittelisin välillä poistumaan koneen ääreltä raikkaiseen ulkoilmaan.samalla voisit päästä ylimääräisistä kiloista eroon.