En nyt halua mitään mutua, taivastelua tai solvaamista, vaan asiallisen tiedon tietääkö joku onko Finnreal tosiaankin ostanut jonkun asunnon tekemänsä tarjouksen pohjalta nopealla aikataululla? Kaikki nettikeskustelijat väittivät, että näin ei ole tapahtunut, vaan kyseessä on jekku saada allekirjoitus Open Marketin välityssopimukseen.
Ymmärrän hyvin, että nopean käteiskaupan hintataso on alhainen markkinahintaan verrattuna, siitä ei ole kyse, mutta saako asunnon sillä alhaisella hinnalla myydyksi Finnrealille vai ei?
Ja toistan, ei v..tuilua, mutua tai urputusta, vaan tietoa!
Tositietoa Finnrealista, please!
Rahat heti tilille
0
84
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh453184Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222688- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861487- 391330
- 821199