Näkyykö hiv oireet kuun lopussa? kun multa otetaan heinäkuussa toiset.. Pelottaa se tieto! : /
Hiv oireiden näkyminen
Hiv pelokas
4293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
"Näkyykö hiv oireet kuun lopussa? " Mitä mahdat tarkoittaa? Siis otetaan toinen testi...miksi? Otettiinko edellinen liian aikaisin vai oliko siinä jotain epäselvää tuloksen suhteen?
HIV saattaa olla vuosikausia täysin oireeton....
http://www.1mintests.com/
Jos et uskalla mennä Tk-lääkäriin tai saa sen kautta itseäsi testeihin, niin osta tuolta 2 testiä 39e, joista ensimmäinen kannattaa tehdä 6viikon ja toinen 12viikon kohdalla. Ilman vakuutusta joudut maksamaan yksityisellä pelkästä HIV-testistä n.40e lääkäri.
Postitus kestää halvimmalla tavalla n. viikon. Luotettava paikka. Olen tilannut ja postilaatikkoon tuli WHO:n hyväksymiä pikatestejä.
Voit ostaa vain 1 testin joka on postikuluineen 25e. joka kannattaa tehdä 12viikon/3kk kohdalla.
Kyllä aina vähän itseäkin huolestuttaa kun on vuoden aikana pari kertaa tullut harrastettua seksiä ilman kondomia. Varmaan kuitenkin hiv on silti aika epätodennäköinen. Muistakaan seksitaudeista ei ole ollut oireita.
Spede!