Kertokaa äkkiä..

Paljonko maksaa vaihdattaa pakoputki, tai se loppuosa, se pönttö. Semmonen on itellä, mutta jonkun pitäis vaihtaa se tuonne autoon.
Missä on halvin paikka ja kauanko kestää?
7249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jos osa on jo valmiiksi hakittu niin työ hinnan keskiarvo noin 50€ Paja kuin paja, hinta ei kauaksi heitä.

Äänestä

A. Vuolle Jöllöntiellä Keski-Nurmon koulun lähellä on halvin.

Äänestä

Oletko sitten ihan varma että osa on oikea? Monissa autoissa on kolmekin pönttöä ja neljäs vielä ratin takana ;)
Johonkin autoon se vaihtuu alle vartissa ja jossain autossa saa tuskailla tunninkin ja purkaa puoli alustaa.

Äänestä
  • Auton pakoputkia ei koskaa kannata hakia autopurkaamolta. Tiäräkkö minkätähäre??

    Äänestä

Kiitos vastanneille ja aiheen sivuunkin pompanneille;-D Pakoputki on vaihdettu. Reilu puoli tuntia meni ja hinta ei päätä huimannut:-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö tietämätön kirjoitti:

Paljonko maksaa vaihdattaa pakoputki, tai se loppuosa, se pönttö. Semmonen on itellä, mutta jonkun pitäis vaihtaa se tuonne autoon.
Missä on halvin paikka ja kauanko kestää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu