Jokos feministipuolueiden "miehet"

ovat silittäneet hameensa juhannusta varten?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miespuolueen kannattajien vahvimmat fantasiat esillä. Joutunevat tyytymään tappiinsa.

Äänestä

Tämä viesti on väärällä sivulla. Demarit on nykyisin feministejä.

Äänestä
  • Niin demut,rkp,vihreät ja vasemmistoliitto - siinä femakkoja.

    Äänestä

  • hamepoijaat kirjoitti:

    Niin demut,rkp,vihreät ja vasemmistoliitto - siinä femakkoja.

    Eläköön johtava miespuolue, jossa poikarakkaus kukoistaa.

    Äänestä

  • ahanaali kirjoitti:

    Eläköön johtava miespuolue, jossa poikarakkaus kukoistaa.

    Muista juhlapuku mukaan Tepin ja Matiaksen suvihäihin ?

    Äänestä

Vasurit ja vihreät on?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siviilitarkkailija kirjoitti:

ovat silittäneet hameensa juhannusta varten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu