PAAVO ARHINMÄKI OLET PELLE

PERHEELLISENÄ MIEHENÄ OSALLISTUT HOMO KULKUEESEEN ????? TOIVOTTAVASTI LAPSISTASI TULEE HINTTEJÄ ,NÄHDÄÄN OLETKO TOSISSASI VAI TEETKÖ VAIN POLITIIKKAA METSÄSTÄESSÄSI HOMOJEN ÄÄNIÄ ????
10123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Eikö se Arhi mäki ole homoseksuaali ?

Äänestä
  • semmonen homoparta sillä ainakin on. Homolta se näyttää.

    Äänestä

ITSENSÄ KOROTTAJA LUUSERIT MYYVÄT, VAIKKA MUMMONSA, KUNHAN SAAVAT OLLA VALLASSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Siis tämä netin tietosanakirja Wikipedia opettaa näin peeloista:

"Aloittelevia internetin käyttäjiä saatetaan leimata peeloiksi, sillä he eivät aina osaa noudattaa netikettiä vaan muun muassa kirjoittavat kaiken isoilla kirjaimilla, lisäävät tai viljelevät liikaa pisteitä, huutomerkkejä, kysymysmerkkejä tai hymiöitä. Tällaisille peeloille on myös oma slangisanansa, noob tai noobi, joka juontuu englannin sanasta newbie, aloittelija.

http://fi.wikipedia.org/wiki/Peelo

Wikipedia myös kertoo että:

"väittämän mukaan peelo tulee vanhemmasta, tyhmää tarkoittavasta slangisanasta, joka pohjautuu romanikielen siitintä tarkoittavaan sanaan.]"

Äänestä
  • Onko siis Late Lapista peelo kun laittaa jatkuvasti isoilla kirjaimilla? Hyvä tietää.

    Äänestä

Ylioppilas paavo nuolee vaikka persettä, jos saa pitää pummipoliitikon paikan.

Äänestä

Vaan missä oli Al Stubbendal ??????????

Äänestä

Sellainen muuten on suvaitsematonta käytöstä heteroja kohtaan, että vaaditaan adoptio-oikeutta naisille jotka ahdistelevat seksuaalisesti samaa sukupuolta olevia.

Jotta ei olisi tämäkin adoptiolaki mennyt aivan väärinpäin, niin adoptiooikeus olisi pitänyt olla niille naisille joita samaa sukupuoltaoleva ihminen on seksuaalisesti häiriköinyt ja heille oikeuden pitäisi tarjota adoptiolapsia, niin sairasta on homoseksuaalin seksuaalinen harhainen suvaitsematon häiriköinti.

Onkohan se jokin mielisairaus, jotta pitää häiriköidä? Ja miksi se aikoinaan poistettiin taudeista, miksi lastenvihaajien annetaan ahdistella ja vaatia itselle lapsia jotka kieltää ahdisteluidensa uhreilta.

Äänestä

Miksi homot vaativat adoptio-oikeutta itselleen? Vaativatko homot adoptio-oikeutta siksi että voisivat kasvattaa lapsistaan homoja tuputtamalla heille pienestä pitäen homopropagandaa vai aikovatko he raiskata lapset kun ovat pieniä? Esimerkiksi vankiloissa on paljon homoja jotka naivat toisinaan anaaliin ja imevät toistensa rasvamulkkuja. En ymmärrä mitä hienoa on siinä että mies imee toisen mulkkkua. Homoudessa on kyse juuri siitä että työnnetään oma penis toisen miehen peniksen kanaaliin tai suuhun ja tämmöistä vasemmistoministeri viitsii puolustaa?!?

Äänestä

Onko tällä Arhinmäen sateenkaari-intoilulla tarkoitus keskittyä rohmimaan ja syömään nimenomaan Vihreiden laarista? Napsia Pekka Haaviston ja kavereiden kannattajakuntaa Vasemmistoliittoon.
http://aijaa.com/AJrBrd

Että onko siis intoilun takana puoluepoliittinen kannattajien saamiseen liittyvä puoluejohtajan toiminta? Vai onko kyse vain Arhinmäen omasta henkilökohtaisiin asioihin liittyvästä ratkaisusta ja kannanotosta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BI PAAVO VAI ???? kirjoitti:

PERHEELLISENÄ MIEHENÄ OSALLISTUT HOMO KULKUEESEEN ????? TOIVOTTAVASTI LAPSISTASI TULEE HINTTEJÄ ,NÄHDÄÄN OLETKO TOSISSASI VAI TEETKÖ VAIN POLITIIKKAA METSÄSTÄESSÄSI HOMOJEN ÄÄNIÄ ????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu