Olli Rehn on yrittänyt

tätä maata osaksi eu:ta. http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288578468588.html?ref=rss
Kepu pettää AINA ei ole tyhjästä syntynyt sanonta muistelkaa vaan kun kepu oli Kokoomuksen kanssa hallituksessa.
573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Turkki kuuluu ilman muuta Euroopan Unioniin mukaan. Tänne vedetään jo nyt Afrikan ja Arabian alueen muslimifundamentalisteja asumaan sosiaalituella ja raiskaamaan Euroopan naisia.

Se että saadaan kerralla Turkista 80.000.000 uutta raiskaajaa ja sodanhaluista kristinuskon vastustajaa, niin se on pelkkää plussaa Euroopan unionille.

Äänestä

kepu-bobrikoff

Äänestä
  • talkoot..

    Äänestä

ettei koko maailmaa voi siirtää eu:n,vaan eu tulee lopettaa.
taas tehtiin lisävirhe,köyhä kroatia mukaan. miten järjetöntä on ollin toimet?
olli ja eu on täys sekoja.

jos ikuisia ongelmia haluaa lisää,sitten rättärikahelit tänne pyllistelemään.

toivon persujen edes älyävän vihdoin suomen eu-mamujärjettömyyden,missä ollaan ja minne menossa. tämä tie on tuhon tie ja täysin tietoisesti tehty.

Äänestä

Krotiaa pitää seuraavaksi auttaa, suomenosuus ei tule olemaan ihan pieni sadoista miljoonista on kyse.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


väkisin saada kirjoitti:

tätä maata osaksi eu:ta. http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288578468588.html?ref=rss
Kepu pettää AINA ei ole tyhjästä syntynyt sanonta muistelkaa vaan kun kepu oli Kokoomuksen kanssa hallituksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu