Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

charisma carpenterin alastonkuvat

mistä löytäis
612026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Etkö osaa googlettaa. öööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööö

Äänestä

itseppä asiassa siitä on otettu ihan alastonkuviakin. joskus löysin jostakin.

Äänestä

kyl niitä tosiaan on, oikeasti! Täs yks päivä olin Sokkarissa ja selailin katseella aikuislehti osastoa ja siellä oli Charisman kuva oikein ihan kuin kannessa, eikä ollut mikää roskalehti vaan joku, julkkisten paljastuslehti, mihin Tietoisesti mennään, eikä mitään paparazzi hommia vaan enemmän Playboy-tyylillä. Täst on varmaan sellaiset 2-3kk kun näin sen. Et voi löytyä jostain ihan kunnon kuvat ja lehdessä artikkelin kera.

Äänestä
  • siinä hän juuri olikin, tosiaankin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jani19080 kirjoitti:

mistä löytäis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu