Elikkäs mitä ootte mieltä tuosta ylen summeri ohjelman uudesta juontajasta? Eihän noita lähetyksiä voi enää katsoa.
Olen nähnyt sen juontajan ja se kävelee vaalean punaisissa housuissa kaupungilla ja hän käyttää huulipunaa ainakin. Mitä olette mieltä että onkohan tuo ihan normaalia?
Olen nähnyt sen juontajan ja se kävelee vaalean punaisissa housuissa kaupungilla ja hän käyttää huulipunaa ainakin. Mitä olette mieltä että onkohan tuo ihan normaalia?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Homo mikä homo. Miksi niitä pitää joka ohjelmaan tunkea?
Mistä tiedät että hän on homo? Minkä saatanan takia pitää tuomita pukeutumisen perusteella?
Eikös nuo samat olleet jo viime vuonna kun Summeri pilattiin? Keksiikö se väliselostaja juttunsa itse? Sen verran urpoa läppää pistää, eikä jutuissa ole päätä eikä häntää, saati että liittyisivät mitenkään koko ohjelmaan.
Oikeastaan kaikkia kun nykyisistä juontajista katsoo ja kuuntelee, niin päällimäinen tunne on myötähäpeä. Oikeasti jotenkin niin idiootteja, ylipirteitä ja mukahauskoja kaikki. Ainoa ok on se tummempi kaveri, joka kaikista vähiten yrittää esittää mitään. Yksi, jota ei tänä vuonna ole (joku helsingin miespuolinen juontaja, en muista nimeä), oli kanssa normaali. Kaikki muut yrittävät koko ajan vetää jotain show:ta. Mikseivät vaan voisi olla omia itsejään, niin kaikkia olisi mukavampi katsoa.
Vanhan Summerin paluuta odotellessa...
Sarkastiseen sävyyn kirjoittamani "rasistinen" kommentti mentiin sitten poistamaan (hyvä sinänsä, en siis tarkoittanut mitä kirjoitin), kun taas homofobiset viestit saivat jäädä. Just just...
Ja tänään leikkivät vesipyssyillä. Herran jestas sentään. Muka nuorten ohjelma. Eikös nämä ole jotain parin kymmenen tienoilla?
Anteeks vaan, mutta Ramilla ei ole vaaleanpunaisia housuja... Huulipunaa ei todellakaan käytä. Taidat olla Ramin tuttuja, mutta et viitsi Ramille sitä henkilökohtaisesti sanoa. Häpee ittees ku tuomitset kaikki.
No on kyllä ihan vitun gay. Heiluu ja huojuu heikoimmassa lenkissä niin että on lentoon lähdössä. Mistä helvetistä näitä sikiääkin!? !
On homo