Niin, kiihotun fyysistä työtä tekevistä
miehistä. Onko se normaalia?
Nytkin masturboin parvekkeella ja katson naapurin miestä joka leikkaa nurmikkoa bokserit jalassa ja fantasioin hänestä.
miehistä. Onko se normaalia?
Nytkin masturboin parvekkeella ja katson naapurin miestä joka leikkaa nurmikkoa bokserit jalassa ja fantasioin hänestä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minulle se ainakin on normaalia.
Erityisen kiihottavia ovat miehet jotka vähissä vaatteissa kyykkii kukkapenkissä.
Sellasia tosin nykyää vähän näkee.
Ostakaapa järvenrannalta mökki niin saatte nähdä alastomia ja puolialastomia miehiä töissä. Hyvä tontti minulle ainakin on sattunut kun naapuriin on nousemassa hirsihuvila ja sitä rakentamassa helteillä alusvaatteissa keikkuvia työmiehiä. Lähes kaikilla naapuritonteilla uidaan alasti. Käsi käy vähän väliä housuilla minullakin.
Kyllä minuakin kiihottaa tosi paljon, vähäpukeiset miehet ja pojat jotka tekevät töitä. Esim. puistotyöntekijät joilla on shortsit ja t-paidat yllään. Erittäin suuren kiinnostuksen saavat myös asfalttityöntekijät, heidän ruskettunut ja karvainen vartalo on tosi upea näky. Tietyö seisokkien ajan, ajatukseni saa vallan ja kyllä kullikin kovenee kovaksi kun heitä katselee.
Minuakin ne kiihottavat. Työmiehet voilla on hihaton haalari eikä sen alla ole paitaa, slurps. Kunpa pääsis käsiks.
Ahkerana lenkkeilijänä juoksen yleensä tietyt reitit tämän silmän ilon vuoksi. Jos on hyvä säkä voi bongata rekkamiehet tai työmiehen kädellä. Sillon on viimeistään kaivettava omakin esiin.
Kiva teksti jossa vasta lopussa paljastu et sul on ja kikkeli mut ei se mitään sillä eihän täällä muita olekaan ku teikäläisiä
Myönnä pois, kyllä suakin kiihottaa. ;)
ja mielellää vastaan ottaisit jotain lakua paksumpaa.
Olen 42 vuotias palomies ja pakko myöntää että kollegat kiinnostaa ja kiihottaa kovasti. Pakko käydä kädellä päivisin.
Tumma sheivattu palomies on kiinnostanut myös muita miehiäkin sillä on mulle munan tarjontaa ollut ja tyytyväinen siitä olen.
Mies, työasussa on todella kiihottavaa katsella. Näin kesällä näkee paljon puistotyöntekijöitä joila on kivoja asuja, oli helle tai sade... kiihottaa..
Kuukauden päästä alkaa YU-MM-kisat. Et varmaan saa silmiä irti ruudusta - en minäkään.
Mitäs jos menisit ite kas töihin?
Työmies työvaatteissa ja turvakengissä tai saappaissa on ihan V***n kiihottavan näköistä katseltavaa. Itsekin tulee pukeuduttua työkamppeisiin ihan sen takia. Löytystä joku samoin tunteva esim. ukkomies niin vois olla kiimaset leikit.
Raksakundit, asfalttimiehet, palomiehet, ambulanssimiehet...poliisit...