Ainoa vm -92 alokas tänä vuonna? Muut ovat 18-19 ikäisiä poikia ja alikessu 18-vuotta? Miten olette sietäneet semmosten pari vuotta nuorempien kyykyttämistä vakavalla naamalla?
Olenko
4
213
Vastaukset
- s s
miks et sietäisi? onhan hänellä puolivuotta enemmän kokemusta kuin sinulla.
- pärrrrrrr
Kyllä. Olet ainoa -92 alokas tänä vuonna.
- 161616
Minä olen sinua vuoden vanhempi, ja en välitä tipan vertaa siitä, kuka on minkäkin ikäinen. Onko sillä oikeasti muka jotain väliä?
- Nuori olet vielä
Minä menin inttiin 27-vuotissyntymäpäivänäni eikä siellä ollut mitään vaikeuksia. Kyykytystä tuli ehkä jopa vähemmän kuin keskenkasvuisille pojille, ja onhan tuossa iässä jo pitempi pinnakin kuin teininä. Kantahenkilökunta varsinkin suhtautuu selvästi paremmin aikuiseen mieheen, joka ei turhia pelleile eikä vaikeroi joka asiasta.
Aikanaan kokelaanakaan ei sitten ollut mitään tarvetta kierrättää kärsimystä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 993396
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413153- 2202699
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?382279- 321609
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241456Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411446- 131325
- 131279
- 221261