Ruisrock 2013

Sinä vaalea hiuksinen Anna-mari (tai jotain sinnepäin). erottiin pyöräparkissa ja sen jälkeen ei enää nähty...ois kiva vielä kuulla susta.
1370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oi voi. Olis kannattanut ottaa ne yhteystiedot siellä paikan päällä. Nyt voi mennä aika vaikeaksi. Tiedän fiiliksen kun päästää erittäin tutustumisen arvoisen ihmisen käsistään. Mulle kävi niin viime vuonna eräässä toisessa paikassa. Olin muuten itsekin tuolla rokissa viikonloppuna, mutta vain musiikin takia. Näin ollen ei tule enää pettymyksiä ja lisää surua pään sisään kun ei tutustu enää kehenkään tai anna kenenkään tutustua itseen. Helpottunut fiilis.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruisrock2013 kirjoitti:

Sinä vaalea hiuksinen Anna-mari (tai jotain sinnepäin). erottiin pyöräparkissa ja sen jälkeen ei enää nähty...ois kiva vielä kuulla susta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu