eli RKP,vihreät ja vasemmistoliitto,siinä kolme puoluetta jossa isänmaallisuus on pannassa.Ja varsinkin vihreissä on porukkaa joka on täysin irtautunut todellisuudesta,sähkö tulee seinästä jne.
Näitä kolmea puoluetta yhdistää homojen ja mamujen palvonta,sekä feminismi - feminismihän on täysin hanurista.
Näitä kolmea puoluetta yhdistää homojen ja mamujen palvonta,sekä feminismi - feminismihän on täysin hanurista.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Noita en äänestäisi vaikka maksettaisiin.
Noiden suomalaisvastaisten puolueiden toiminta tulisi kieltää niin kuin kommunistien toiminta kiellettiin 1930-luvun alussa (mikä pelasti Suomen talvisodassa).
Persut ovat tiukasti kiinni todellisuudessa.
Nimittäin 1950-luvun todellisuudessa. Silloin ei ollut mamuja eikä feminismiä. Homoja oli, mutta he pysyivät hiljaa kaapeissaan.
Kerro mitä hienoa mies näkee feminismissä?
Persutkaan ei taida vastustaa mamuja,ainakaan työperäistä maahanmuuttoa.Mutta persut ei kai ole nostaneet mamuja ja homoja jalustalle,kuten nuo kolme puoluetta on tehnyt.
No tuohan nimenomaan todistaa, että 50-luku oli hyvää aikaa, vaikka elämä olikin niin paljon köyhempää silloin. Arvot olivat kohdallaan yhteiskunnassa. Ihmiset tiesivät paikkansa. Kansankokonaisuus oli puhdas ja vahva.
Kyllä tuossa on huima perä.