Martina ja Esko jälleen yhdessä.....?

Kyllä muuten varmaan ovat.

Joka paikassa ovat yhdessä ja vieläpä "perheenä", niin että siinä on Esko, Martina, Isabella ja Victoria.

Nytkin ainoa joka teki Martinalle synttäriyllärin oli ESKO.
Ei siis esim. Stefan, vaikka ok, he ovat eronneet ja sitä ei peitellä enää, mutta silti.
En siis usko lainkaan Martinan fb "sinkku" päivitystä, vaan taitaapi vaan olla taas Eskon kanssa yhdessä. Ehkäpä saamme nauttia vaikkapa ensi vuonna Seiskan järjestämistä uusista häistä kun Esko ja Martin menevät uudestaan naimisiin ja eiköhän sieltä vielä mukulakin tule.
12754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Alkaa olla jo vähän liian paksua, jos Martina on juuri julkaissut facessaan suutelukuvan hänestä ja Mulletista, ja nyt julkaisee Eskon ostamien synttärikakkujen kuvia. Voiko Esko Eerikäinen olla niin helvetin tyhmä, että meinaa uudelleen uida Martinan liiveihin? Ei siis usko tähänastisten kokemustensa perusteella, että hänen ex-vaimonsa sahaa silmään kaikkia, ja maksattaa laskun aina loppujen lopuksi toisilla? Ei Esko, ei ei ei.

Äänestä
  • Mutta minkä kokoisiin liiveihin nykyään? Siellä on Turkkilainen yllätystäyte, namskis.

    Äänestä

Missä se kuva on?

Äänestä

Eihän niiden tarvi sen kummemmin olla "yhdessä", vaikka käyvät juhlistamassa Martinan syntymäpäivää.Hieno juttu, kun ovat noin hyvissä väleissä keskenään.

Äänestä

Tuo, että Mara ja Esko ovat hyvissä väleissä, on täysin Eskon ansiota. En ole koskaan tavannut miestä, joka ostelee lahjoja exälleen, joka petti silmien edessä - kuten Mara petti Eskoa. Ihailtavaa anteeksiantoa Eskon puolelta!

Ja kuka tuntee miehen, joka hoitelisi exän uutta vauvaa? Olen nähnyt Eskon ja Maran yhdessä usein ja juuri Esko on se joka lepertelee Isabellalle ja kantelee sitä. Esko oli liian hyvä mies Maralle!

Äänestä
  • Ei kai kukaan voi alistua tuollaiseen, ellei ole itsekin pettänyt. Mahtoikohan Eerikäiselläkin olla muita hoitoja, se selittäisi jotain.

    Äänestä

Eskosta ja Martinasta alkaa "kuoriutua" kaksi samanlaista nilviäistä.

Heidän touhunsa on ällöttävän "läpinäkyvää". Victorialla tahkotaan rahaa ja
julkisuutta. Tyttö on 3 (?) ja virutettu 5-6 vuotiaan tasolle. Aina esitellään,
esiintyy ja AINA PITÄÄ MYÖS SUORITTAA. Sääli lasta, lapsuus on jäänyt
lyhyeksi.... Kahden TOSI julkkiksen hahahhaaa...lapsen osa ei ole helppo!

Äänestä
  • Esko on RIIPPUVAINEN Martinasta. On aivan eri asia, kun rakkaus!

    Narsisti naiset "nielaisevat" miehet omaan maailmaansa, ja tekeevät tavallaan
    meihistäänkin osa omaa persoonaa. Näin on käynyt Esko- raukallekin.
    Hänestä on tullut Martinan VARA...VARA...VARA....On aina käytettävissä, kun ei
    ole parempaa tarjolla.

    Esko on Martinan uhri. Käyttäytyy, kun Tukholma- syndroomassa. Missä
    kidnapattu rakastuu nappaajaansa, eikä enää ymmärrä mitä kauheaa on
    itse kokenut.

    Narsistit ovat sielujen kidnappaajia.

    Äänestä

Esko tarjosi minulle synttäri kakun

Äänestä

Fartina maksoi laskunsa.

Perfact joke!


:DDDDDDDDDD

Äänestä

Esko ei voi olla täyspäinen, kun ei kypsässä iässä ole saanut mitään
pysyvää aikaan. Ei työpaikkaa tai omaa perhettä.
Martina vaan pyörii kuvioissa aina vaan...

Kuvitelkaa Martina ja Esko 60-vuotiaina
tatuointeineen ja Ed Hardy-kuvioissa...masentavaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kyllä näin on kirjoitti:

Kyllä muuten varmaan ovat.

Joka paikassa ovat yhdessä ja vieläpä "perheenä", niin että siinä on Esko, Martina, Isabella ja Victoria.

Nytkin ainoa joka teki Martinalle synttäriyllärin oli ESKO.
Ei siis esim. Stefan, vaikka ok, he ovat eronneet ja sitä ei peitellä enää, mutta silti.
En siis usko lainkaan Martinan fb "sinkku" päivitystä, vaan taitaapi vaan olla taas Eskon kanssa yhdessä. Ehkäpä saamme nauttia vaikkapa ensi vuonna Seiskan järjestämistä uusista häistä kun Esko ja Martin menevät uudestaan naimisiin ja eiköhän sieltä vielä mukulakin tule.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu