Oon tässä neljästä paikasta ottanut noita limiittejä käyttöön ja perunut ne aina 14 päivän sisään.. Kuluja ei juurikaan tule, ja kun on pääsääntösesti 600-1400e myönnettyjä limiittejä per paikka, niin aika halvalla saa äkkiä pari tonttuu lainaan kuussa, eikä tule mitään nostoprovisioita tällöin :P
Tehkää samoin tekin ja nauttikaa pajatsomahojen rahoista pienillä kuluilla :)
Tehkää samoin tekin ja nauttikaa pajatsomahojen rahoista pienillä kuluilla :)
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksi yleensä haet sitä lainaa, jos kerran pystyt sen noin lyhyellä maksuajalla maksamaan takaisin kokonaisuudessa? Vai minkä takia sä niitä lainoja haet?
Hain sen takia, että haalin pääomaa vedoilleni, ja voin sanoa että tällä kertaa kannatti.
Oikeasti, jos haluatte mitättömillä kuluilla itsellenne 40 päivää lainaa, niin tehkää samoin.
joo noin voi tehdä kerran mutta sitte et enää saa lainaa niistä pakoista
Silläpä se viipiekierre katkeaa ihan itsestään :)
Otin tuossa aamulla 800e uudesta paikasta, ja laitoin HJK.lle ja pallohongalle koko summan!
Luonnollisestihan kyseisestä summasta ei mene kun muutama euro kuluja.. :)
Puolet taisi potista mennä, kun HJK ei saanut aikaan edes yhtä maalia. No, paikkoja on vielä ja ehkä saat jostain lainatuksi rahat takaisinmaksuun.
Höpö höpö, 800euroo meni tuosta potista, mut dodgers, mariners,rockies ja brewers toi rahat takasi ;)
Niin ja takaisinhan ei tartte maksaa kun 42 päivän päästä, ja pikkukuilla..
600-140 Ja siis onko näissä sitä korkolakia noudattettu?