Kuvasi itsensä nuoren mustan kanssa. Eipä elä tuo tyttö enää, ole elänyt pitkiin, pitkiin aikoihin. Oli vaan materiaalia Donnerille, joka nyt menee Rkp:n systeemeissä eduskuntaan lakeja säätämään.
Ei ole koskaan Donner kommentoinut tuota tyttöä, ei ilmaissut katumistaan, ei koskaan ole mikään Simo Wiisenthal-järjestö laittanut häntä siitä vastuuseen.
Porskuttaa vaan eteenpäin ja on olevinaan oikeassa ja viisa.
Donner on oikeasti vailla moraalia, rkp-läinen kun on.
Ei ole koskaan Donner kommentoinut tuota tyttöä, ei ilmaissut katumistaan, ei koskaan ole mikään Simo Wiisenthal-järjestö laittanut häntä siitä vastuuseen.
Porskuttaa vaan eteenpäin ja on olevinaan oikeassa ja viisa.
Donner on oikeasti vailla moraalia, rkp-läinen kun on.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eipä taida enää olla toimintaa, muuta kuin vaipan vaihto.
Säälittää se, joka joutuu vieressään istumaan salissa.
Joku toinen Rkp-läinen taannoin yritti samaa suomalaistytön suhteen, mutta jäi kiinni ja kuoli hukkumisonnettomuudessa äkisti.
Pilasi?
Donner teki tyttelistä horan. Tyttö kuoli AIDSIIN muutama vuosi panon jälkeen. Onko Donner käynyt tytön haudalla.
Erlund nousi julkisuuteen, kun paljastui hänen ahdistelleen erästä hankolaista 15-vuotiasta tyttöä puhelimitse. Raaseporin käräjäoikeus hylkäsi alkuperäisen syytteen lapsen seksuaalisen hyväksikäytön yrityksestä ja tuomitsi Erlundin 45 päiväsakkoon kotirauhan rikkomisesta. Lisäksi Erlund määrättiin maksamaan tytölle vahingonkorvausta.
Tapauksen kaikki osapuolet valittivat Helsingin hovioikeuteen. Hovioikeus katsoi Erlundin syyllistyneen kotirauhan häirinnän lisäksi lapsen seksuaalisen hyväksikäytön yritykseen ja korotti tuomion 45 päivän ehdolliseksi vankeudeksi . Erlundia painostettiin eroamaan eduskunnasta, mutta hän ei suostunut eroamaan. Erlundilla oli aikaisempi tuomio lapsen vapaudenriiston yrityksestä
Rkp:n kokoelma eduskunnassa on koominen:
-yksi erotettu ministeri, joka ketkuili.
-yksi facebookista nostettu heikko
-yksi kiljukaula nenännostaja
-yksi tyhmä kiekuja pidronpelaaja
-yksi omia bisneksiään ajava
-yksi salarakasuusperheellinen maanviljelijä
-yksi isänsä perussa vaivoin ponnistava
-niin turha etten edes muista nimeä