Tuommoinen vajaaälyinen avohoitopotilas kuin Mover pitäisi vetää hirteen tekemistään "palveluksista" omalle maalleen. Tätä idiootti pitäää lyödä niin kovaa että lentää afrikkaan asti, siellä voi sitten nuoleskella neegerin persiitä.
Mover on vajaaälyinen
SuomiUkko -63
2196
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
heikkolahjaisten hirttäminen on minusta aika raakalaismaista. Sille vaan pitäisi olla oma palstansa, missä se voisi kekkuloida häiritsemättä täysijärkisiä ihmisiä.
Sehän vetää tänne koko afrikan, aasian ja lähi-idän kaikki loispummit ja rikolliset; vai vielä oma palsta.. Mieti nyt sinäkin mitä puhut.
sehän olisi kaikista halvin tapa hoitaa ulkomaalaisrikollisuutta maassamme.
Se helvetin Hullu-mover pitää työntää kantapäitä myöden somalin mustaan aukkoon. (omarin aukkoon)
Et liiemmin välitä mielenterveyspotilaiden oikeuksista?
saatko sinä päästäsi vialla olevana pökkiä somuuloista saviruukkuun?
Et vastannut kysymykseen?
En näe kysymystä missään...
Sinä siis kutsut minua päästäni vialla olevaksi - mutta et "näe" edellisessä kommentissa esittämääni kysymystä?
Ei näy, eikä edes "mensalainen" kaksoissiskoni näe.
NO HYVÄ ETTÄ ITSEKKIN TUNNUSTAT OLEVASI MIELENTERVEYSPOTILAS.
Se onkin AINOA järkevä kommentti sinulta mover.
Mover on keskinkertaisella älyllä varustettu Wannabe-intellektuelli. Samahan koskee suurinta osaa hyysäreistä. Rasisteilla taas kirjo on laajempi imbesillin ja neron väliltä.
Eli ei ole vajaa.
eri mieltä
Tyyppi joka kieltää tosiasiat ja jopa kieltää niistä puhumisen sensuroimalla, ei ole täysijärkinen.
Ovatko todelliset argumentit loppuneet ja epätoivoisena tukeudut henkilöä vastaan hyökkäämiseen?
Käytät aika yleistä menetelmää eri mieltä kanssasi olevaa vastaan, elikä väität häntä tyhmäksi tai hulluksi. Tämä ei rakenna mitään. Tosin epäilen, ettet siihen pyrikään.
Nyt olisin todella utelias tietämään mitä ovat nämä nimenomaisesti Moverin tekemät palvelukset omalle maalleen. Minä en tiedä Moverin roolista muuta, kuin mitä hän tällä palstalla kirjoittaa. Minkätasoinen vaikuttaja hän on esimerkiksi politiikassa, jos sinulla on tietoa?
onhan se nähty tv ja kuultu radiossa. Jopa lehtijuttu. Lisäksi se kuuluu verkostoon, missä on muslimiterroristeja ym hulluja. Täälläkin se pysyy luotsina pelkästään sen takia, että supon miehet ei kadota sitä mihinkään, vaan pysyy seurannassa netin välityksellä. Vai luuletteko te että S24 huvikseen pilaa mainettaan tuollaisen takia?
Olsi kyllä aika vaihtaa toi Mover pois.
Ei tee mieli enää kirjoittaa sanaakaan kun toi hullu on niin sairas.
Höpsistä! Jos sinulla on kallionlujia argumentteja, niin eikö ne kannattaisi nimenomaan kertoa kaikille. Ehkä jopa Moverin saat käännytettyä.
Mover on näitä tynnyrissä kasvaneita suomalaisnaisia joille raha kasvaa puussa ja jos puussa ei ole tarpeeksi niin kellarista voi lapioida lisää
Asunnot ovat sieniä joita kasvaa sateen jälkeen
Maahan tulevat ovat epäjumala palvonnan kohteena
Olisi jo aika vaihtaa Mover
Sen jutut on niin samaa rataa.
Ei sano mitään kirjoittaa vaan paljon kirjaimia vierekkäin ja pilkuja väliin.
Ei jaksa.
Mover tekee tätä työkseen ja säännöt ovat tarkat. Hänellä ei liene juurikaan liikkumavaraa. Punavihreän viestin on oltava yhtenäinen kaikkialla mediassa.
mover saa liksaa " pimeästi leffalippuina "