tiedäjavoita

raikuli8

Älkää hyvät ihmiset missään tapauksessa soita tähän kisailuun 1,92 pvm menee heti hukkaan. Hyvin epäselvää ja nopeata toimintaa. Itse laitan kyselyn välittömästi kuluttariitalautakuntaan.

6

477

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • raikuli11

      Näitä ulkomaalaisten yhtiöiden nimissä ( lue : veroparatiisit ) huijaavia yhtiöitä on paljon. ihmettelen, miksi joku Elisa ryhtyy niiden operaattoriksi. Kohtahan Elisakin siirtää toimintansa " veroparatiiseihin" koska liikkuu jo hyvin hämärällä alueella. Samoin TV-yhtiöt Nelonen, Jim jne. arvelluttavaa on toiminta. Ilmeisesti sopimus on hyvin kannattava molemmin puolin. En ymmärrä tätä kusetusta. Luulen, että suljen television ikuisiksi ajoiksi.

      • parhaatkasinot

    • A.a.v

      Kusetusta toi nelosen vastaa ja voita kisa, kiireessä huijataan vähävaraisia , tosI HÄRSKIÄ TOIMINTAA

    • hetken_hölmö

      Soiton alkukysymyksessä kun painat oikean vastauksen näppäintä, sanoo ääni : En ymmärrä, yritä uudelleen. Ja hölmöt soittaa uudelleen.

    • Alie3

      Saat 1€ Apple 6s huijaus

    • köyhätyttö

      Tosi humpuuki , pelkkä rahan keräystä ,väsyttää tämä pölpötys, erehdyin ja hävisin monta euroa, härskiä ja ällöttävää touhua.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      108
      2227
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      47
      808
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      766
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      518
      725
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      625
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe