terroristit

ovat paskiaisia... pitää nyt 100% viattomia lapsia vankeinaan, ala-arvoisinta koko maailmassa
3259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilman Jatkosodan sankareita tekisimme samaa

Äänestä

palstan amerikka vihaajat ei voi sietää terroristien haukkumista!näille islamistien ystäville terroristi teot on mahtavavia ja rohkeita kun tapetaan viattomia lapsia ja muita siviilejä.jokaisesta iskusta mikä näkyy uutisista ne saa orkut välittömästi.

Äänestä
  • mikäs maa se taas sen al Qaidan alunperin koulutti ja aseisti? Ei tainnut olla mikään muu kuin tekopyhien rosvojen luvattu maa ja uusoikeistolaisen roskasakin henkinen koti, iki ihana USA.

    Täytyy taas kerran todeta että hyvin ovat työnsä tehneet, täysin häikäilemättömiksi paskiaisiksi ovat oppilaansa kouluttaneet. Sääli että jenkit saavat itse nauttia työnsä hedelmistä niin kovin harvoin. Olisi jo taas aika näyttävään iskuun heidän omalla maaperällään. Ehkä siellä on jo aseet valmiina muurattuna jonkin rakennuksen seiniin?

    Miltä se Bushin kullin lutkuttaminen muuten maistuu? Käsittääkseni hän on täysi paska koko mies.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kson kirjoitti:

ovat paskiaisia... pitää nyt 100% viattomia lapsia vankeinaan, ala-arvoisinta koko maailmassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu