Kaikista kammottavin rikos, mitä SDP ja Urpilainen ovat Suomelle tehneet, on islamistien maahanpäästäminen. Nyt Suomen kouluissa jopa haaskataan jo rahaa murhaoppi islamin opettamiseen. Se tarkoittaa Suomen alistumista kieron murhaopin edessä. Se peli pitää heti lopettaa ja karkottaa somalit ja islamin kannattajat pois maasta. Muutoin tulee verinen sota tännekin ja se johtuu pelkästään näiden umpitollojen mamuhyysäreiden vastuuttomuudesta. Islam on murhaavien sikojen uskonto, todellinen terrorismin ja hirmuvaltaan aina ja kaikialla johtama oppi. Islamin uskoisten röyhkeydelle ja huluudelle ei löydy maan päältää vertaa.
Urpilainen islamisoi Suomen
vastuuta ja heti
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://erkkitoivanen.puheenvuoro.uusisuomi.fi/41820-hyodylliset-idiootit-islamismin-asialla
Toivanen sataprosenttisesti oikeassa, Urpiilanen sataprosenttisesti väärässä .... ja me maksamme, kärsimme, kurjistumme, menetämme turvallisuutemme, toivomme kun somalisiat uhkaavat jo portilla yhteiskuntamme ja elämänmuotomme syvimpiä ja hparhaiksi todettuja arvoja. Islam ei ole mitään muuta kuin hävytön murhaoppi. Se on murhanhimoisten aavikkosotureiden rietas ja raaka keksintö koko maailman uhkaamiseksi. Islamin arvostetuin sisältö on toisen uskontokunnan edustajan huijaaminen, ryöstäminen ja lopulta tappaminen. Muistakaa tämä aina kun joudutte tekemisiin islamin tai paljon arabiverta sisältävien kansojen kuten esim. espanjalaisten tai kreikkalaisten kanssa. He eivät koskaan maksa velkojaan, eivät ole ikinä maksaneet, mutta huijanneet ovat joka tilanteessa ja huijaavat nytkin koko ajan.... etenkin kataisen ja urpilaisen tasoisia idiootteja ja nauratavat makeasti ison rahankasan saatuaan. Espanjalaiset pitävät suomalaisia täysinä tolloina. Kiitos Kataisen ja Urpilaisen.
Paras tapa estää islamistien majoittuminen seudulle on olla rakentamatta moskeijoita.
Liukenevat pikaisesti sellaisiin kuntiin mistä löytyy mainittuja laitoksia.
Vielä parempi on kun emme anna senttiäkään rahaa somaleille ja muille islamisteille. Löysä raha ne tänne tuo osoittamaan kiittämättömyyttä ja halveksuntaa Suomea kohtaan. Nyt koko lauma takaisin ja Suomen talous nousee hetkessä tolpilleen. Meidän ei pidä mitenkään tukea maailman ja erityisesti Afrikan liikakansoittumista ja sen seurauksena tulevaa luonnonkatastrofia.