Toivon sitä päivää, kun kaikki unohtaa

tämän.
Jaksamisia, tiedän ,,,,,ON RANKKAA.
Rukoilen ja suljen kauniit luomeni, haen hiljaisuutta. Toivon nätisti rakkautta luoksenne.
Itse olen onnekas.

Hyvinkin.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaunis ajatus sulla. Siihen taitaa ainakin itselläni olla vielä jonkinpituinen matka kunhan pääsen tästä kaikesta joku päivä vielä.

Äänestä

Olisit voinut vaikuttaa siihen ettei kukaan olisi tiennyt tästä mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstapeikkoset kirjoitti:

tämän.
Jaksamisia, tiedän ,,,,,ON RANKKAA.
Rukoilen ja suljen kauniit luomeni, haen hiljaisuutta. Toivon nätisti rakkautta luoksenne.
Itse olen onnekas.

Hyvinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu