Snowdenin sähköposti suljettiin

No voi sun.

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2013/08/1789756/snowdenin-kayttama-sahkopostipalvelu-suljettiin

Vaan ei haittaa! Avasin hänelle juuri sähköpostin Suomi24:ään!
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sopii hyvin kuvaan. Täällähän se paras tieto maailman asioista tuntuu muutenkin olevan. Jäävät Wikileaksit ja muut toiseksi kun täällä tietyt henkilöt kertovat "totuuksia" maailman menosta.

Äänestä
  • iHei kaikki ja kaikki ystäväni Suomessa!

    Erittäin hyvä ystäväni Asdertson juuri avannut uuden postilaatikon minua Soumi24 ja tämä tekee minut hyvin kiitollinen.

    Tein tämän käännöksen käyttämällä Google Translator.

    kunnioittavasti
    Edward Snowden

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asdertson kirjoitti:

No voi sun.

http://www.mtv3.fi/uutiset/ulkomaat.shtml/2013/08/1789756/snowdenin-kayttama-sahkopostipalvelu-suljettiin

Vaan ei haittaa! Avasin hänelle juuri sähköpostin Suomi24:ään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu