Paljonko on tullut

Kataisen Kreikkaan lainaamista velkarahoista jos siitä voitosta vähennetään korko jonka Suomen veronmaksajat joutuvat maksamaan bankstereille?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tyhmä avaus, nämä kirjoituksethan on kuin hourulasta (suljetulta osastolta lähtöisin).
Asiallista asiaa ei ole edes siteeksi.

Äänestä

Hölmöläisen peitonjatkoa koko rahan kierrätys maasta toiseen, mutta pää tulee vetävän käteen ennen pitkään.

Äänestä
  • ,,,ollaan jo hapsuissa kiinni,,,

    Äänestä

Avaus on kansalaisen kannalta mitä asiallisin. Onhan kansalla oikeus tietää miten hyviä tulolähteitä pääministeri kehittää,

Äänestä
  • wannabe kokkare lyttäs heti luettuaan sen jälkeen ku oli ottanut Losecin ensin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


voittoa jo niistä kirjoitti:

Kataisen Kreikkaan lainaamista velkarahoista jos siitä voitosta vähennetään korko jonka Suomen veronmaksajat joutuvat maksamaan bankstereille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu