Yli 300 kierrosta ilman vapaapelejä...?? Satunnaista? pelissä jossa niitä kuitenkin joskus tulee...Oliko pelit asetetteu 'ei vapaapelejä-säätöön'??
PAF 11.8 AUTOMAATIT, ei vapaapelejä!!!??
mitähähhähhöh
7284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sit kun viimein tuli niin arvelkaa paljon sain.......dindindindindindin.....vähän yli....EURON!!! Mahtavaa ja upeaa kun voitot on niiiiin kohdallaan!!!!
Kyllä mun mielestä vapaapelit pitäisi olla sama kuin että ruletissa numero osuu kohdilleen, eli "päävoitto; silloin pitäisi saada ellei iso niin kohtuullinen summa kuitenkin panokseen nähden.
Ite sain 8 euron panoksella vapaakierroksista 2,20 ja se sitten oli viimeinen panostus paffille.
Maltalaiset pelifirmat pelaa tässä ainakin reilusti.
jos tosissaan luulet, että mahdollisuudet päästä slotissa missä isot voitot kertyy nimenomaan freespineillä pullatetuista voitoista on yli 1:300, olet kyllä pahasti kujalla.
En luule mitään! Wild-merkit meni 99% ohi ja jos tuli se osui aina siihen pienempään voittoon eli vähän yli 0.10 snt tai sitten niistä ei ollut mitään hyötyä, se 0.10snt olisi tullut ihan kolmella kuviollakin. Kovin satunnaista...kovin satunnaista. Mitä niitä Wild-merkkejä edes on koko pelissä kun ei niistä ole koskaan (98 %sesti mitään hyötyä) ??!!! Ja olisi kivempi päästä vapaapeleihin ja tietää että nyt tulee jotain, kun pyörittää vajaa 30 kierrosta niitä ja saada vajaa 2.00e!!!
ps. nämä kokemukset perustuu satoihin pelikertoihin tänä vuonna. Joka kerran häviää sen 100e-1000e ja omia saa jatkuvasti pois ehkä 10% jos sitäkään???
Että näin Paffilla.
Noh, mitäpä sitä kolikossakaan olla kruunapuolta jos klaavaa veikkaa kokoajan. Menee nimittäin kismittävän läheltä ainaku arvaa väärin.
Samaan perustuu slotit. Niitä ei kannata koskaan pelata dollarinkuvat silmissä. Häviät aina. Ne on ajanvietettä (joskin kallista sellaista), josta joskus saattaa jäädä voitolle.
Eikä niitä kannata pelata varsinkaan silloin, jos kiristää foliohattu hirveästi päätä (aka on mitä villeimpiä teorioita, kuten sinulla näyttää olevan, pelien säädöstä yms).
Juu, se on vaan outoa että isoja voittoja mainostetaan jne. Sitten RAY:lläkin lukee että 'pelaamalla ei rikastu'....Eiks tuossa ole joku epäsuhta?? Miksi niitä potteja mainostetaan jollei niitä voi voittaa ja pelaaminen on vaan ajanvietettä...Netti pulollaan ilmaisia viihdepelejä.
Kasinopelejäkin on netti pullollaan, saa pelata leikkirahalla mielinmäärin. Miksi maksaa pelaamisesta kun siitä ei RAYn mukaan voikaan rikastua? Hyvä kun ilmoittivat.