kaikki liity narkolepsiaan.
http://www.iltasanomat.fi/terveys/art-1288588659111.html
http://www.iltasanomat.fi/terveys/art-1288588659111.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Nivelsärkyä, hermokipua, jokapäiväiväinen yleinen/kuumeinen sairauden tunne, HIRVEÄ väsymys, lisääntyvä lihasheikkous, koordinaatiohäiriöt jne
Rokotteet myrkkyineen tuhoavat monen muun lisäksi biofilmiltä hyvät bakteerit, jonka jälkeen alkaa plakin kertyminen verisuoniin, hermostoon, selkäytimeen, aivoihin jne. Tämän jälkeen huonot bakteerit pääsevät lisääntymään ja niiden kasvua tuetaan hiilihydraateilla ja monilla ruokiin lisättävillä aineilla, jotka edistävät näiden huonojen bakteerien toimintaa. Hiilarit tekevät eniten hallaa niille, joiden elimistön bakteerikanta ei ole normaalissa kunnossa.
ja "aivojen puhdistaminen" ei niin helppo homma olekkaan.
no ei ole helppoa!
nimimerkillä kokemusta on
Vakuuttivatpa THL:n erikoisrokoteasiantuntijat mitä tahansa, totuus ilmenee vasta pistoksen jälkeen. Saaja harvemmin ymmärtää, mistä hänen vuosien mittaan saamansa oireet alkujaan olivat lähtöisin.
”Te eksytte, koska ette tunne kirjoituksia" lausutaan kirjojen kirjassa. Entäpä lääketieteen kirjoitukset? Kuinka moni noissakin eksyy? Erikoisasiantuntija rokotealalta vakuuttaessaan yhä uudestaan turvallisuudesta, vaikka entinenkään valhe ei mielestä vielä ole ehtinyt pyyhkiytyä pois?
THL on aina valehdellut väittäessään rokotteita turvallisiksi. Samaa voidaan sanoa mm. sosiaali- ja terveysministeriöstä ja Valvirasta. Rehellisyys on heille kaikille tuntematon käsite.
Terveysviranomaiset pelaavat lääkevalmistajien pussiin. Se tuli nyt räikeästi ilmi tuon statiinikuplan puhjettua. Luottamus on mennyt ikiajoiksi.
http://www.katsomo.fi/?progId=246928&itemId=67553