Geh ja suruhymio

Hihii

Oon saanu tosta teidän kinastelusta monet hyvät naurut! Ihan kun 13 vee pikkuteinit tappelemassa XD ei millään pahalla tietenkään, ootte molemmat oikein asiantuntievia ja on hyvä että vastaatte ja otatte kantaa toisten kommentteihin :) keep on going!

3

86

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • On se hyvä että saa ihmiset hyvälle tuulelle=) Viimesin kommenttini oli aika huono.. mutta puolustukseni olin ollut töissä rapiat 16 tuntia putkeen. Eikä uni tullut heti.
      Mutta nyt oon taas "normaaliustilassa", kyllä multa tälläikin saattaa tulla huonoja juttuja, mutta suurimmaksi osaki osaan sensuroida ne itse.
      On se hyvä vaikuttaa PALJON nuoremmalta kun oikeesti on, ainoa ero on varmaan että meillä ei tuu joka toisena sanana V''''''U. Kinaaminen välillä(ja hyvällä mielellä) piristää elämää=)

    • geh

      Joo, kyllähän tuo ikä aika alakanttiin heittää, mutta ei haittaa jos useampikin täällä teiniksi minut kuvittelee. Eipähän tunnisteta. ;)
      Multa tulee kyllä ihan tahallaan välillä hieman provosoivaa tekstiä. Kannattaa kysellä muilla foorumeilla, niin saa minultakin oikein ystävällisiä ja mukavia vastauksia. Ei vaan pysty ottamaan tätä keskustelupalstaa kovin vakavasti, sori. :D

    • Eikä elämää kannata ottaa tosissaan, oltais jo menetettyjä tapauksia jos kaikki ottais tosissaan=)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      169
      3195
    2. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      154
      1839
    3. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      147
      1789
    4. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      159
      1654
    5. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      77
      1574
    6. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      340
      1478
    7. Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä

      En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m
      Ikävä
      81
      1349
    8. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      20
      1268
    9. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      158
      1112
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      25
      1095
    Aihe