Geh ja suruhymio

Hihii

Oon saanu tosta teidän kinastelusta monet hyvät naurut! Ihan kun 13 vee pikkuteinit tappelemassa XD ei millään pahalla tietenkään, ootte molemmat oikein asiantuntievia ja on hyvä että vastaatte ja otatte kantaa toisten kommentteihin :) keep on going!

3

120

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • On se hyvä että saa ihmiset hyvälle tuulelle=) Viimesin kommenttini oli aika huono.. mutta puolustukseni olin ollut töissä rapiat 16 tuntia putkeen. Eikä uni tullut heti.
      Mutta nyt oon taas "normaaliustilassa", kyllä multa tälläikin saattaa tulla huonoja juttuja, mutta suurimmaksi osaki osaan sensuroida ne itse.
      On se hyvä vaikuttaa PALJON nuoremmalta kun oikeesti on, ainoa ero on varmaan että meillä ei tuu joka toisena sanana V''''''U. Kinaaminen välillä(ja hyvällä mielellä) piristää elämää=)

    • geh

      Joo, kyllähän tuo ikä aika alakanttiin heittää, mutta ei haittaa jos useampikin täällä teiniksi minut kuvittelee. Eipähän tunnisteta. ;)
      Multa tulee kyllä ihan tahallaan välillä hieman provosoivaa tekstiä. Kannattaa kysellä muilla foorumeilla, niin saa minultakin oikein ystävällisiä ja mukavia vastauksia. Ei vaan pysty ottamaan tätä keskustelupalstaa kovin vakavasti, sori. :D

    • Eikä elämää kannata ottaa tosissaan, oltais jo menetettyjä tapauksia jos kaikki ottais tosissaan=)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      266
      3348
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      87
      1519
    3. 66
      1213
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1049
    5. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      55
      1015
    6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      50
      966
    7. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      951
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      42
      797
    9. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      47
      772
    10. Olet hirviö

      Eikä kukaan saa mua muuttamaan mieltäni.
      Ikävä
      113
      726
    Aihe