Andre Wickströmin mielestä Vesku Jokisen pitäisi tappaa itsensä!

törkeää!!!!!

ja vain sen takia että Andre Wickströmin mielestä Vesku Jokinen on rasisti, nyt kysynkin sinulta Mover,eikö tämä ole aika kummallista että Andre itse syyllistyy selkeään vihapuheeseen kun hänen mielestään Veskulla ei ole oikeutta elää vain henkilön oman mielipiteen takia. kyllä minun mielestäni vaikka henkilö olisikin rasisti niin ei silti ole kenelläkään oikeutta mennä laukomaan tuollaista mitä Andre sanoi.

14

1463

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • törkeää!!!!!!!!
      • ¢..

        onko nuo jotain muslimeja?


    • Mestaus

      Jospa joku leikkois jokisen kyrvän irti ja syöttäs sen homolle

      • kohtalontoveriksiko

        Sinulla suomalaisvastaisella svekovasurilla ei ole mitään munia mitä leikata irti.. ;-)


      • Anonyymi
        kohtalontoveriksiko kirjoitti:

        Sinulla suomalaisvastaisella svekovasurilla ei ole mitään munia mitä leikata irti.. ;-)

        Jokinen sai aina turpaasa 1986_1990 vaasassa😄teddy porukat pätki päihin aina kun törmäsivät😄😄😄ee uskaltanu iltasin liikkua edes reppana😃tappelussa ihan avuton äijjä😄😄😄kuseneet joskus porukalla homon päälle😆😆😆


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jokinen sai aina turpaasa 1986_1990 vaasassa😄teddy porukat pätki päihin aina kun törmäsivät😄😄😄ee uskaltanu iltasin liikkua edes reppana😃tappelussa ihan avuton äijjä😄😄😄kuseneet joskus porukalla homon päälle😆😆😆

        Teddyt tai diinarit, miten vain, olivat kovia rasisteja 1977-1982. Vihasivat punkkareita, huumehippejä ja mustalaisia. Mustia ja lähiitäläisiä ei Suomessa vielä ollut tuolloin.


    • Tiedotan

      Tuo hurrien kiintiöhumoristi suuttui pahoin, kun suomalaiset vitsailivat ruotsalaisista!? Siis OIKEISTA ruotsalaisista eikä näistä meidän leikkiruotslaisistamme.

      Andre on tyypillinen hurri, joka on kehdosta saakka opetettu halveksimaan kaikkea suomalaista ja ihailemaan kaikea ruotsalaista.

      Kun suomenkielinen suomalainen puolusta suomalaisuutta, niin Andren tietysti pitää heilutella rasisti-korttia?!

      Tiedoksi: Klamydia-yhtye teki hyvän biisin rantaruotsalaisistamme ja heidän asenteistaan. SIKSI Andre on Jokisen kimpussa!

    • Eiuskallaollapersu

      Eikö vain historia toista itseään. Ennen se oli kylän ruustinna sormi pystyssä arvostelemassa rahvasta, nyt tekeytyy jotkut omatekoiset neuvojiksi joita kukaan ei tarvitse. Kai se on niin makeaa. Tosiasia on se että jos ei ole islamofobista rasismia, ei sitten ole länsimaisia arvojakaan, tiedettä, vapautta, feminismiä, homoutta, mitään. Eikä huumoria.

    • Anonyymi

      Andre saa tyäntää päänsä sinne minne mulkkunsakin eli toisen miehen perseeseen.

    • Anonyymi

      Minua haluttaa kovasti

    • Anonyymi

      Jokinen on kuulu hintti vaasassa😂88-90homostellu paljo äijien kanssa🤣eli homo jokinen

      • Anonyymi

        Mistä SINÄ sen tiedät??? DDDDDDDDD


    • Anonyymi

      Vesa Jokinen on oikeesti kuulu homo..! Vaasalainen mulukun imijä😂88_90😆

    • Anonyymi

      Homo jokinen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      153
      11031
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      53
      5269
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2483
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      31
      2169
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1731
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1594
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1280
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1206
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      956
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      98
      952
    Aihe