Ei mene kauaa, kun Venäjä haastaa Jumalan oikeuden eteen, sillä Kaikkivaltias levitää homopropagandaa sytyttelemällä sateenkaaria pitkin taivaita.
Jumala tuomiolle
art vandelay
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sateenkaari taivaalla taisi olla jonkun verran aikaisemmin, kuin nämä sateenkaariliput. Oikeastaan Jumala voisi haastaa järjestöt tavaramerkkirikkomuksesta, mutta Jumala on armollinen.
Näin toki on, mutta sitä ennen Venäjä haluaa pilata aivan perusteellisesti maineensa järjestämällä Sotshissa ensi vuonna homoteemalle rakennetut talviolympialaiset. Suuria urheilutärhtiä tullaan pidättämään ja viemään Chitan kaupungin vankiloihin odottamaan mahdollista oikeuskäsittelyä joskus tulevaisuudessa.
Venäjällä olisi ollut nyt oikea paikka ottaa asemansa nykyaikaisten valtioiden joukossa, mutta se haluaa palata takaisin neuvostoaikaan, mielivaltaan ja järjettömyyteen. Ja vain sen takia, että Putinin pitää taata itselleen mahdollisuus hallita myös opposition mielipiteitä, eli oppositio pitää vaimentaa kuten on aina tehty neuvostoliiton aikana.
Mikään ei ole tärkeää muu kuin diktaattorin asema!
Sateenkaaren värit ovat kiellettyjä! Kukaan ei saa halata eikä suudella ketään! Voimme vain ylistää Putinia ja hänen nerokkuuttaan suuren Venäjän maan ehdottomana johtajana, jonka vallalle ei loppua tule, sillä kukaan ei ole yhtä komea, rohkea, älykäs kuin Putin!
God’s Rainbow Is Covenant With Noah.
God promised that the earth and everything living on it would never again be destroyed by a flood.The rainbow is the sign of that solemn promise.