urheilutalon lattia ja seinämainokset

vieläkö moraaliton lainvastainen yksinoikeus jatkuu ?
5271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kerros nyt muillekkin mitä siellä on tapahtunut? vai saako muut osallistua ollenkaa keskusteluun?

Äänestä
  • mun käsitääkseni ne mainokset seiniltä pitääisi ottaa joka pelin loputtua pois seiniltä.

    Äänestä

  • georg hotson kirjoitti:

    mun käsitääkseni ne mainokset seiniltä pitääisi ottaa joka pelin loputtua pois seiniltä.

    Mun mielestä jokaisen olisi parasta mennä itse pikku lenkille sen sijaan, että huutaa katsomossa kun muut tekevät työn.

    Äänestä

Vitun ääliöt. Urheilun tärkein asia on innostaa ihmisiä ja lapsia liikkumaan. Kun käy katsomassa urheilua, voi joku innostua itsekin liikkumaan. Kaikki ei oo niin vitun mustavalkosta. Haistakaa paska.

Äänestä

Papualaiset ovat aina olleet sisäsiittoista sakkia joita muut eivät ymmärrä--edes sanakirjan avulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huugo huu kirjoitti:

vieläkö moraaliton lainvastainen yksinoikeus jatkuu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu