Kannabis parantaa kaikki vaivat. http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288591503368.html
Terveellistä kannabista vaikka pakolla
raakkuva_sika
473
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ja mitähän vielä,mitäs jos poistaisit typerän kirjoituksesi samantien.Ei kannabis paranna yhtään mitään joten annapa olla moinen valehtelu,kannabis on edelleen huumausaine eikä siitämiksikään muutu.Kaikenlainen huumemyönteinen kirjoittelu pois netistä ,on tyhmää kirjoitella tuollaisia typerä juttuja .niissä kun ei ole järjenhäivää.Sitäpaitsi se tyttö joka pakotettiin pössyttämään moista saastaa nimeltä kannabis tuli huonovointiseksi ja toimitettiin sairaalaan,eli siinä jo esimerkkiä kannabiksen "terveys vaikutuksesta".Todella typerä ja ajattelematon teko kannabisnarkilta,mutta niin tyypillistä kannabiksen pössyttelijöille taitavat kaikki olla samanlaisia idiootteja.
Millä oikeudella haukut täällä normaaleja ihmisiä ja kirjoittelet rasistisesti?! Kaikki ulkomaalaiset mielestäsi ovat siis narkkareita ja eivät ansaitse elää suomessa?
Tuollaiset natsiaatteet ovat jo menneen talvenlumia.
Mikäs suvakki täällä vikisee? Mene takaisin peiton alle mussuttamaan ellei totuuden kuuleminen kiinnosta.
Aloittaja on ihan oikeassa! Juuri nämä mussumit ym muut mambojambothan syöttävät pikkutytöille kanabista ja heroiinia afganista ja muualtakin!