Minun paskani on ihan mustaa!

Hyi, aina kun käyn vessassa niin pöntöstä tervehtii musta paskakakkara....

Olisiko jotain keinoa jolla voisin muuttaa paskani valkoisiksi paskoiksi?
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sulla vuotaa verta sinne paskan sekaan. Sen takia se on mustaa. Ei kannata syödä lasinsiruja ym partakoneen teriä.

Äänestä

Minä olen musta koska synnyin taka-aukosta ja siellä värjäännyin.

Äänestä

ironista että humanist1 on valkoinen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei mustalle paskalle kirjoitti:

Hyi, aina kun käyn vessassa niin pöntöstä tervehtii musta paskakakkara....

Olisiko jotain keinoa jolla voisin muuttaa paskani valkoisiksi paskoiksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu