Minä yritän toivotella pumpulin kuvia ja keijuja.

Uniin tyttösille, jos voisin määrätä.
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja minä kaikille rakkaille miehilleni toivottelen suloisia unia. :)

Äänestä
  • RIP

    Äänestä

  • otan osaa :( kirjoitti:

    RIP

    ei kannata muistella pahalla, siellä he lepäävät kaikessa rauhassa ja hyvässä yhteisymmärryksessä.

    Äänestä

Keijujen ja pumpulin kuvia sinnekkin. Keijupölyä ja unihiekkaa kaikille.

Äänestä

pikavisiittini lopuksi toivotan palstaa pystyssä pitäville. :) Täytyypi poistua vielä ennen nukkumaan menoa hoitamaan velvollisuuksia tulevien päivien hyväksi. Ajatukset ei oikein pysy nyt näissä rakkaus ja ikäväasioissa. ;)
Kaaniita ja rakkaudentäyteisiä unosia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


43rg423g4g44g kirjoitti:

Uniin tyttösille, jos voisin määrätä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu