Venäläisen teknologian helmiä osa2

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11672221


Katsokaa, ne on panneet veskipaperirullan pahviputken pyörittämään telin pyöriä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Väärä linkki. Tietäähän nämä venakkoteknologian tietokoneet. Toimii miten sattuu.

Äänestä

Karjalanpalauttajat, mikä vaivaa? Voinko jotenkin auttaa?

Äänestä

Aikoiko Kekkonen tosiaan vaihtaa Karjalan Lappiin (käytännössä kai osan siitä) Neuvostoliiton kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Koroljov kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11672221


Katsokaa, ne on panneet veskipaperirullan pahviputken pyörittämään telin pyöriä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu