Hei! Minulla on oma suomenhevonen (jolla on selkä aika suora ja ei säkää ollenkaan) jolle pitäisi hankkia satula. Kuulemma pitäisi ostaa kallis mittatilaussatula johon mulla ei oo varaa... Mutta käykö sille rungoton satula? Haluaisin ostaa käytetyn rungottoman. Käykö yksi ja sama rungoton satula kaikille? Mitä sellainen maksaa? Minkälainen satula minun pitäisi ostaa mielestänne?
Vastaukset 1
- duokinomistaja:)
Moi, oot kyllä aika kokematon jos sulla on suokki? En kyllä usko että sinulla on sellainen, koska jos sulla olisi, niin tietäisit säkän ja myös tietäisit että sopiiko rungoton sinun suokillesi. Jos sulla nyt "on" niin sulla pitäis olla varaa sen varusteisiin! Elikkä oot kyllä aika hyvä valehtelija;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606