Loistavat kalakojut torilla!

Kalakojuihin on maalattu hienoja kalojen kuvia.
Kojut ovat tosi upeita!
Hyvä Elävä keskusta -yhdistys, hyvä taiteilijat, hyvä kalakauppiaat!
Onneksi olkoon!
Käykää katsomassa ja ihailemassa.
9217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

siel on yks koju mis myydään vaseliinii halvalla.se on fisting ry:n koju.siihen maalattu kirkkoveneitä ynm.

Äänestä

kerranki saatiin kunnon vaseliinikoju hankoon kiitos hangon fisting ry:n

Äänestä

hyi saatana ku ne on rumia!eikä ne mitään taitelijoita ole.tosi taiteilija työntää säkillisen silakoita perseeseen ja pyllistää päin seinä ja töräyttää nii et silakat flyygaa.se on taidetta se.

Äänestä

juuh,hienot on kaljakojut toril.

Äänestä

Mitkä kalakojut SATANS JÄVLA.

Äänestä

loistavia kalakojuja myös hangonkyläs,gunnarsinrannas ja vähä siel sun tääl!

Äänestä

Tietääkö joku Bromarvin kalastajan nimeä ja/tai puhelinnumeroa?

Äänestä
  • Lignell, Googleta numero.

    Äänestä

Torilla tavataan . laatutavaraa
Helenius Fiskdelikatesser
Yhteyshenkilö Helenius Gösta
Osoite Padvavägen 165
Postinumero 10570
Postiosoite BROMARV
Puhelin (019) 244 2410
Gsm 0400 539 264
Faksi
s-posti [email protected]
Kotisivu
Toimiala kalastus elintarviketuotanto

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitos paljon kirjoitti:

Kalakojuihin on maalattu hienoja kalojen kuvia.
Kojut ovat tosi upeita!
Hyvä Elävä keskusta -yhdistys, hyvä taiteilijat, hyvä kalakauppiaat!
Onneksi olkoon!
Käykää katsomassa ja ihailemassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu