Kun tumman miehen silmänvalkuaiset heilahtaa Soinin apupojat selän taakse vilahtaa.Sieltä on emon takaa hyvä poikasten huudella.
Pojat Soinin selän taakse!
Niin lutusta
2098
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Lasolilla kaatokännin,apina!
Eirassa on nähty neegeri?
Soini - Suomen natsien suojeluspyhimys no:1
Mitähän ne poijat siellä Timpan seläntakana TODELLA kyttää?? HUH HUH!
Soinin taka-alalla leijaileva konjakkipierun tuoksu vetää persuja vastustamattomasti puoleensa. Huomaattehan, että Soini kävelee aina edellä takki auki, maha pystyssä ja perässä seuraa nuuhkiva persulauma.
Montako persua tarvitaan vaihtamaan lamppu?
Yksi. Kymmenen muuta keskittyvät Soinin konjakkipierun haisteluun ja uskovat, että lamppu on jo vaihdettu. Soinin konjakkipieru on persujen uskonvahvistus numero uno.
Yrjönkadun ökylinna valaistaan ja lämmitetään sytyttelemällä Isä Timon maankuuluja konjakkipieruja tulitikuilla? Hurjaa!
Ja harhoissaan taas!
Valtatietä ylittämässä olut poikue joutui vaaleissa Jutan yliajamaksi.Vain emo selvisi rytäkästä.Uutisoi Aamulehti.
Soinia ja persuja ei naiset äänestä.
Soinin karisma ei pure naisiin, karvaperseäijiin kylläkin?
http://hs11.snstatic.fi/webkuva/oletus/560/1374549465047?ts=1071
Änkyräpersujen makua täytyy kyllä ihmetellä, mutta ilmeisesti he jotenkin samaistavat itsensä tällaiseen luomutupsukorvaan.
Örisijä demuhomopuskasta?
...persu-Töppis, joka tuli keikalle. Ai-jai kun imutteli makeasti sametti-ikenillään.
Raveissa hermo lepää, kunhan ottaa aina väliin sopivat kopsut. Onneksi kansa maksaa. Olen sen ansainnut MINÄ.
isä timo
..silmä lepää Säätiön holviin kerätyssä pahanpäivänvarassa....olenko jo rikkaampi kuin V. Vennamo?
http://blogs-images.forbes.com/afontevecchia/files/2011/11/Gold-Bars-in-Fort-Knox.jpg
Sitä hohotuksen määrää, kun Soini miettii persujen tyhmyyttä. He lahjoittavat ilman ehtoja rahansa Soinin päätettäviksi ja Pohjois-Korean mallin mukaan Soinin on helppo kiristää puolueeltaan haluamansa päätökset.
Populistinen puolue ei näköjään voi toimia ilman, että sitä hallinnoidaan yksinvaltaisesti. Kun kannatus hankitaan reagoimalla muiden aloitteisiin ja kääntämällä ne negatiivisiksi, pitää puolueella olla yksi näkyvä kärki, jotta toiminta vaikuttaisi järjestäytyneeltä. Muiden pitää esiintyä hillitymmin ja mieluummin vain alueellisesti, jotta huolella vaalittu kuva organisoidusta toiminnasta säilyisi.
Tehtävänsä vaatimustasoon nähden aivan liian kouluttamattomat ja kokemattomat persuedustajat eivät pysty ajattelemaan asioiden syy-seuraussuhteita, kun voimassa oleviin lakeihin ja sopimuksiinkaan ei viitsitä perehtyä. Niinpä sitten voidaan tehdä lähes koko ryhmän allekirjoittamia aloitteita, jotka sisältävät otsikosta alkaen alkeisvirheitä kuten Hakkaraisen nuorten työvelvoitealoite.
Pahinta on, ettei edes perustuslaki ole kaikille persuedustajille selvillä. Yksi persuedustaja kyseli mm. mahdollisuudesta maksaa suuryrityksestä työttömäksi jääneille muita parempia työttömyysajan etuisuuksia mm. omaehtoisen opiskelun ajalta. Tällaisella järjenjuoksulla varustettujen kansanedustajien paikka ei todellakaan ole eduskunnassa.
..taistelu parhaista paikoista Soini peräreiän äärelle on armotonta....ei siihen kovin monta nenää mahdu. Tässä pelaisi edustuksellinen demokratia suoraa paremmin - äänestettäisiin kuka saa eturivin paikat...jotka sitten kuvailevat aromeja taaempana oleville....
Soini on kuullut, että räppäreille maksetaan apurahaa. Siksi hän siis pohjattoman rahanahneena heppuna on alkanut harjoitella pieruräppiä? Siksi pieruhumppaa kuullaan jatkossa vähemmin ja se vaihtuu maksulliseen isä timon pieruräppiin?
Onko taas pitkä letka Timpan peräreijän takana ja kieletkin poijilla pitkällään??