Olen pitkään miettinyt, että onnistuuko yhdyntä puolierektiolla vai pitääkö kullin olla ihan kivikova, että kannattaa yrittää sisään? Kortsun laitto ainakin voi olla vähän liian vaikeeta puoliveltolle.
Onnistuuko puolierektiolla?
klausflee
2257
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Olen ollut saman naisen kanssa niin monta vuotta, että minulle riittää yksi laukeaminen rakastelukertaa kohti. Vaimoni haluaa monasti kuitenkin jatkaa uudestaan ensimmäisen laukeamisen jälkeen. Heti orgasmin jälkeen on vaikea saada kullia kovaksi ja niinpä työnnynkin valmiiksi litimärkään pimppiin puolivelttona. Muutaman työnnön jälkeen kovettuu kulli uudestaan.
Elikä onnistuu puolierektiollakin jos pillu on aivan märkä ja avoinna nainnin jälkeen.
Jos on naisella ihan eka kerta kanssasi, niin vaikeaa on puolikovalla saada sisään. Hoida puitteet kuntoon, jotta sinulla on kiven kova.