Läpi öisen pimeän taivaan, hyvänyön lentosuukolle

tilaa taivaalle raivaan, toivoen sen löytävän perille ja kauniit unet sinulle mukanaan tuoden.
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aion nyt tehdä? Sen, mitä sinulle kerran uhkasin tekeväni. Tän täytyy loppua ja ilman virkamiesapua ei tunnu onnistuvan.

Äänestä

Mieleeni tulee tuosta A:sta.. että kuinka pääsee A:sta B:hen...:) lentosuukkosia sinnekin.. olitpa kuka hyvänsä.. voi hyvin :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


A vinkki kirjoitti:

tilaa taivaalle raivaan, toivoen sen löytävän perille ja kauniit unet sinulle mukanaan tuoden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu