Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko Suomessa vielä kuppaa?

Exä meinaan näytti rakkuloita kämmenissään, ja näyttivät kyllä epäilyttävästi kupparakkuloilta, ei osannu ees kertoo mistä oli tullu ku ei mitään töitäkään tee mikä vois tehä känsiä, kulumia tms.
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On, mutta tuskin exäsi käsirakkulat mitään syfilistä ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vähänkö häirittee! kirjoitti:

Exä meinaan näytti rakkuloita kämmenissään, ja näyttivät kyllä epäilyttävästi kupparakkuloilta, ei osannu ees kertoo mistä oli tullu ku ei mitään töitäkään tee mikä vois tehä känsiä, kulumia tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu