Normaaliajoa Cruze 2.0 automaattidieselillä läpi Kanadan. Keskikulutus 4.3 l/100km.
http://blogs.driving.ca/2013/08/30/day-9-halifax-or-bust/
Cruze dieselillä läpi Kanadan
3
186
Vastaukset
- onhan näitä
Detroit to Denver testissä ajettiin vakkarilla 105 km/h nopeutta ja välillä jumiuduttiin pahoihin ruuhkiin. Jonain päivinä ajettiin aika lähelle neljän litran kulutusta mutta lopulta kulutus meni yli neljän ja puolen.
http://gmauthority.com/blog/2013/09/detroit-to-denver-the-journey-begins-in-a-2014-cruze-diesel/ - 2,0d A SW my2013
Nimimerkin mukaisella autolla on tullut rullailtua Suomen teitä kulutuksia/kaasupolkimen asentoa miettimättä, Keskikulutus välillä 6.3-6.6.
Kaikinpuolin olen ollut tyytyväinen autoon . Ei väliä vaikka viekin pari litraa enemmän mihin tuossa pihistelytestissä on päästy.
30000km ajoilla 2 litran lisäkulutuksen hinnaksi vuodessa tulee n.900e.
Pääasia on että ei tarvitse korjaamoilla pyöriä. - Hyvä lukema
Jos tulisi ajoa enemmän, voisi tuollaista harkita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 804486
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺854381Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭433729Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163423Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle402947Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102654En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142632IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm391983Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1581718Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?
Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli951253