Kuulin joskus jonkun hauskan sanonnan teinitytöiltä:

Yksin ei olla kovin voimakkaita, mutta jos meitä on paljon silloin olemme voimakkaita :)
5110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kauhiaa, minä luin nimimerkin että hyviäsuihinottoja

Äänestä

kiitos vitun fbn!

Äänestä

Tuo juttu, olin vähän huolissani, tiedän kaupungin yöelämän, varoitin nuorisoa vähän että kun tiedän että ei ole kyllä mikään "Paradise City", jostain tuollaisesta jutusta tuo tuli.

Minä en enää jaksa pyöriä keskustan kapakoissa..

Äänestä

No tuokin vielä että teinitytöt syövät vauvanruoat koska ovat hyviä heidän mielestään.

Äänestä

totta, porukassa tyttöporukat uskaltaa kiusata yksinäistä. ja uskaltavat kerätä lisää porukkaa ja kiusata yksinäistä viellä isomman porukan kanssa johon jo sitten kuuluu jonkinverran pimppiä vailla olevia poikiakin jotka tekevät mitä tytöt pyytää saadakseen palkkioksi pienen palan lihallista hekumaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyviäsanontoja kirjoitti:

Yksin ei olla kovin voimakkaita, mutta jos meitä on paljon silloin olemme voimakkaita :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu