Hei kaikki Siskot!
Olisi kiva tietää että mitä juuri Sinä teet silloin kun Tulvituttaa ja on armoton Feminist Fury fiilis päällä!
Oletko väkivaltainen? Töhritkö mainoksia? Teetkö jotain taidetta, esim. ulosteesta? Rikotko jotain? Huudatko? Muuta?
Kertokaa Siskot niin jaetaan kokemuksia!
Olisi kiva tietää että mitä juuri Sinä teet silloin kun Tulvituttaa ja on armoton Feminist Fury fiilis päällä!
Oletko väkivaltainen? Töhritkö mainoksia? Teetkö jotain taidetta, esim. ulosteesta? Rikotko jotain? Huudatko? Muuta?
Kertokaa Siskot niin jaetaan kokemuksia!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hei
Kovasti tekisi mieli rikkoa ja potkia, mutta en oikein osaa enkä uskalla. Siksi keksin kaikenlaisia kieltoja. Tähän malliin:
- seisaaltaan pissimisen kieltäminen
- seksin oston kieltäminen
- naisten alusvaatemainonnan kieltäminen
- laihojen mallien kieltäminen
- ahdistelevan katseen kieltäminen
- mies-loppuisten sanojen kieltäminen
- pornon kieltäminen
- naisvihapuheen kieltäminen
- alkoholin ja tupakan kieltäminen
- autoilun kieltäminen
- miesten ulkonaliikkumisen rajoittaminen
Ja lisää on tulossa.
Tulvituttaaaaaaaaaa!!
AAARRGGGHH!!
KAIKKI ON PASSKKAAAA!!
FEMINIST FURYYYY!!
Juuri nyt on suunnitteilla päällystää Mannerheimin ratsastajapatsas käytetyillä tamponeilla. Ne liimataan paikoilleen luonnollisesti p.askalla.
Projekti etenee, mutta tamponeja ei vielä ole riittävästi. Haastankin siskot mukaan: toimittakaa verisiä tamponeja keräysastiaamme, joka sijaitsee tutussa paikassa Unionin sisäänkäynnin vieressä.
Femakkojen ykköslehdessä kaksi blogia:
Tulvituttaa ja Feminist fury.
Olipa taas siskoilla mielikuvitusta! Tulvitutusta ja raivoa.
Eikös sinne voisi laittaa vielä kaksi uutta? Kolmas olisi vihasta ja neläs tietenkin pas.kasta!
nainen luotiin täyttämään nämä helpot ja inhimilliset ehdot eli saatana tässä vaatimuksia vitu huorat!!!
1.antaa vitusti pillua
2.nielee joka kerta mun lastin
3.ottaa suihin mielellään
4.ottaa mielellään turpaan multa ku mua vituttaa veikkaus häviöt tai ku kimi ei pärjänny
5.tekee ruokaa mulle
6.ymärtää täysin mun auto ja mp harrastuksen
7.nauraa mun rasistisille vitseille
8.siivoo kaiken
9.tykkää ku mä piereskelen kaiken aikaa
10.pitää itsensä unnossa et kehtaa panna sitä ämmää
toivottavasti ei ole liikaa vaadittu mua kyllä pidetään vaatimattomana miehenä ja mukavana myös jolla oikeet arvot kiitos