Hihhuli kävi Helvetissä!

Kivaa siellä oli - ainoa mikä häiritsi oli Taivaasta kuuluva ajattomasti ja iättömästi kuuluva virrenveisuu ja samaa hokeva laulu.
565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi tulit takaisin, jos siellä kivaa oli? Olisit jäänyt kuuntelemaan hyvää musaa. No revi ranteesi auki uudelleen ja vähän paremmin.

Äänestä
  • Muistin taas plussata omaa viestiäni.

    Äänestä

  • veli-kalle kirjoitti:

    Muistin taas plussata omaa viestiäni.

    Muistin taas pussata kaluani.

    Äänestä

Et kai saan nukahtanut Radio Dei tai TV7 päällä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todistin kirjoitti:

Kivaa siellä oli - ainoa mikä häiritsi oli Taivaasta kuuluva ajattomasti ja iättömästi kuuluva virrenveisuu ja samaa hokeva laulu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu